Gündem

Facebook 1000 Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Dünyanın en önde gelen sosyal medya platformlarından olan Facebook kadrosunu güçlendirecek. Bu kapsamda Facebook’un önemli isimlerinden birisi olan Operasyon Başkanından personel alımlarına dair açıklama geldi. 

Şirketin İrlanda’da bulunan ve 4 bin kişinin çalıştığı ofisine 1000 kişilik bir personel alımının daha yapılacağı bildirildi. 

FACEBOOK 1000 PERSONEL ALIMI YAPACAK

Facebook’un Operasyon Başkanı Sherly Sandberg, Facebook’un 2019 personel planlamasına dair açıklamalarda bulundu. Şirketin Avrupa’da ki üssünün bulunduğu Dublin’e giden Sandberg, bu üsse yapılacak olan yeni personel alımlarına dair bir konuşma yaptı. 

Kullanıcılarının güvenliği adına Fecebook’un yeni adımlar atacağını ifade eden Facebook Operasyon Başkanı Sherly Sandberg,  sahte hesap ve sahte haberler konusunda daha ciddi çalışmaların olacağını söyledi. Bu konuda yatırımların artırılacağı bilgisini veren Sandberg İrlanda’nın başkenti Dublin’de yer alan ve Meath ve Cork bölgelerinde faaliyet gösteren Facebook Kampüsüne 2019 yılında 60’ar gruplar halinde personel alımları olacağını ilan etti. 

Gündeme Dair Gelişmelerden Haberdar Olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir