Gündem

Mehmet Özhaseki’den 20 Bin Belediye Personelinin İşten Çıkarılacağı İddiasına Yorum

Partilerin yerel seçim çalışmaları olanca hızı ile devam ediyor. Bu kapsamda göz önünde olan en büyük kentlerden birisi olan Ankara içinde yeni gelişmeler yaşanıyor. 

AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki ile CHP’nin adayı Mansur Yavaş arasında yaşanan rekabete dair son değerlendirmeler Özhaseki’den geldi. 

ÖZHASEKİ’DEN 20 BİN PERSONEL İDDİASI AÇIKLAMASI

Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki katıldığı bir televizyon programında seçim çalışmalarını değerlendirdi. Nazlı Çelik’in sunumuyla gerçekleşen ‘Star’da Seçim’ programına katılan Mehmet Özhaseki konuşmasında merak edilen sorulara yanıt verdi. Bu kapsamda son dönemlerde konuşulan Mansur Yavaş’ın göreve gelmesi durumunda 20 bin personelin işten çıkarılacağı iddiasına değinen Mehmet Özhaseki konuya ilişkin şu ifadeleri kullandı. 

“Bunların hepsini duyduk. Bir televizyon kanalında da CHP’li milletvekili arkadaşlar vardı, inkar etmediler. Demek ki aralarında bir fikir ayrılığı var. Öyle bir şey yapılırsa Ankara’ya en büyük kötülük olur”

Yol Haritası Açıklaması

Mehmet Özhaseki konuşmasında ayrıca seçimi kazanması durumunda nasıl bir yol haritası izleyeceğine dair de açıklamalarda bulunarak, “İnşallah kazandıktan sonra acilen bir durum tespiti, sonra ilk yıl içerisinde işe başlayacağımız konular. Proje kitapçığı benim senedim. Bir kısmı biran önce başlanılması gereken projeler. Ankara halkına ilk yıl nelere başlayacağımızı ve 5 yıl boyunca dilim dilim neler yapacağımızı tek tek anlatacağım” dedi.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir