Gündem

Hafta sonu gezintiniz Ziraat Bankası’ndan! Kafe ve restoran harcamalarına 100 TL hediye edilecek!

Bir süredir ekonomik olarak dara düşen vatandaşlar, ay sonlarını istedikleri gibi getirememeye başladı. Temel gıda ürünlerine dahi rahatlık ile erişemeyen vatandaşlar için dışarıya çıkıp arkadaşları ile keyifli vakit geçirebilmek resmen hayal oldu. Bu durumun kişinin bütün hayatına sirayet ettiğinin bilincinde olan Ziraat Bankası, mevcut müşterilerine nefes aldırabilmek amacı ile yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu.

Resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni kampanyası kapsamında bireysel Bankkart kullanıcılarına seslenen Ziraat Bankası, 18 Kasım- 31 Aralık tarihleri arasında yapılacak olan kafe ve restoran harcamalarına, TL desteği vereceğini bildirdi. Kampanyanın katılım gerektirdiğini belirten kamu bankası, ilgili kampanyasına ilişkin ayrıntıları, tüketiciler ile paylaştı.

ZİRAAT BANKASI KAFE VE RESTORAN KAMPANYASI KASIM 2022

Zorlu ekonomik şartların üst seviyelere ulaştığı ve tüketiciyi iyice bunalttığı şu günlerde kamu bankası olmasının farkını ortaya koyarak birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren Ziraat Bankası, gündelik hayatın koşuşturmasından bunalıp nefes almak isteyen müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Banka, kafe ve restoran harcamalarını kapsayan yeni kampanyasının ayrıntılarını paylaştı.

Ziraat Bankası, 31 Aralık tarihine kadar Bankkart anlaşmalı restoran ve kafelerden yapılacak olan 250 TL ve üzeri tutarlı harcamalara 25 TL, toplamda ise 100 TL değerinde Bankkart Lira hediyesi vereceğini bildirdi.

ZİRAAT BANKASI’NIN YENİ KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Ziraat Bankası’nın kafe ve restoran harcamalarına destek olabilmek amacı ile geliştirmiş olduğu toplamda 100 TL değerinde Bankkart Lira hediyeli yeni kampanyası, bankanın mevcut müşterilerinin dikkatlerini çekmeyi başardı. Gündelik hayatın koşuşturmasından bunalan ancak yükselen fiyatlar sebebi ile dışarıya adım atmaktan korkar hale gelen vatandaşlar, kamu bankasının yeni kampanyasına nasıl başvuru yapacaklarını araştırmaya başladı.

Tüketicilerin bir nebze olsun maddi olanaklarını düşünmeden keyifli vakit geçirmelerini isteyen ve bu sebep ile de TL hediyeli yeni bir kampanya geliştiren Ziraat Bankası, ilgili kampanyasına Bankkart Mobil uygulaması veya Bankkart’ın resmi internet sitesi aracılığı ile online olarak katılım sağlanabileceğini belirtti.

İlgili Makaleler