Gündem

Hepsiburada, Gittigidiyor, N11 ve Trendyol’dan Alışveriş Yapan Herkes Başvuru Yapar Yapmaz 160 TL İndirim Kazanıyor! Kampanyaya Katılım İçin Tek Şart…

Her kampanya ile daha çok avantaj yaratmak için birbirileri ile yarış içerisinde olan bankalardan hemen hemen her sektörde kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda en avantajlı kampanyaları sunan bankalardan biri olan Garanti BBVA, benzersiz bir kampanya ile müşterilerine sesleniyor.

Gerek dijital dönüşümü ile gerekse sağladığı avantajlar ile özel bankacılık sektörünün lideri bankalarından biri olmaya devam eden Garanti BBVA, bu kez e-Ticaret sitelerinden yapılacak olan alışverişlere kazandırmayı amaçlıyor. Kazandıran kampanyalarının en avantajlılarından birini sunacak olan Garanti BBVA, bu kez harcamaların her birine hediyeler vermeye başlıyor.

Garanti BBVA’dan Yeni E-Ticaret Kampanyası

Kampanya kapsamında hepsiburada.com, gittigidiyor.com, n11.com, trendyol.com web site ve mobil uygulamalarından her 500 TL ve üzeri her harcamaya 30 TL olmak üzere toplamda 120 TL Bonus verecek olan Garanti BBVA, aynı zamanda ödemelerini GarantiPay ile yapan banka müşterilerine işlem başı 40 TL olmak üzere toplamda 160 TL Bonus kazanma fırsat sağlıyor. BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayarak kampanyaya dahil olabilecek olan Garanti BBVA müşterileri aynı zamanda ONLINE yazıp 3340’a SMS göndererek de kampanyadan faydalanılabiliyor.

Garanti BBVA E-Ticaret Kampanyası Detayları

Kampanyası kapsamında hepsiburada.com, gittigidiyor.com, n11.com, trendyol.com web site ve mobil uygulamalarında 500 TL ve üzeri her harcamaya 30 TL, toplamda 120 TL Bonus vereceğini taahhüt eden Garanti BBVA, 1 Mayıs 2022 tarihi ile 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında kampanyasını geçerli kılıyor. Bu kampanya kapsamında GarantiPay ile ödeme seçeneğini Trendyol’da kullanan banka müşterileri her harcama için ek 10 TL Bonus, toplamda ise ek 40 TL Bonus veriyor. Kampanya kapsamında Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy kart sahiplerini kampanyadan yararlandıran Garanti BBVA, aynı zamanda sanal kart harcamalarını da kampanyadan yararlandırıyor. Kazanılan Bonusları 3 Haziran 2022 tarihi ile 3 Temmuz 2022 tarihleri arasında kullanılabilir kılan Garanti BBVA, kullanılmayan Bonusları ise 4 Temmuz 2022 tarihinde geri alıyor. Öte yandan kampanya kapsamında Dolap’ın kendi uygulamasından yapılan harcamalar ile Trendyol Market harcamalarını değerlendirmiyor.

İlgili Makaleler