Gündem

Kampanya yazısına tıklayan 200 TL kazanıyor! Banka müşterisi her alışverişinde TL kazanacak!

Alternatif bank yeni yıla özel alışverişe bonus kazandıran kampanyasını duyurdu. Giyim, market ve kozmetik alışverişini toplamda 200 TL Bonus kazandıran kampanya banka müşterilerine mutlu ediyor.

Yıl sonuna kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin seçili sektörlerden yapacakları tek seferde ve ikinci 300 TL ve üzeri tüm harcamaları 40 TL, toplamda 200 TL Bonus hediye ediliyor.

200 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yılbaşı alışverişlerini indirimli yapmak isteyenler için giyim, market ve kozmetik alışverişlerinde geçerli kampanya duyuruldu. Kampanya dönemi devam ederken yalnızca ticari, bireysel ve ek kart sahipleri faydadan yararlanabilecek. Kampanyaya katılmak isteyenlerin ise ilk harcamayı yapmadan hemen önce sms ile katılım sağlaması gerekiyor.

Kampanyaya katılabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına YENİYIL yazarak 4055‘e kısa mesaj olarak gönderilmesi gerekiyor. Kampanya dönemi devam ederken her müşteri en fazla 200 TL bonus kazanabiliyor. Yalnızca seçili sektörlerde yapılacak alışverişler kabul ediliyor. Farklı ürün kategorilerinde yapıldığında kampanya geçerliliğini yitiriyor.

200 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya fiziki ve sanal POS harcamalarında dahi geçerli oluyor. Yurtiçi harcamalarda geçerli olup yurt dışından yapılacak harcamalar geçerliliğini getiriyor. İade ve iptal durumlarında ise kampanya kapsamında sunulan indirim tutarı geri alınıyor. Bonus, sanal kart, ek kart ya da internet harcamaları da sürece dahil ediliyor. Kazanılan tüm bonuslar 3 Ocak 2023 ile 3 Şubat 2023 tarihleri arasında hesaba tanımlanıyor. Ancak kampanya 31 Aralık tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Alternatifbank yıl sonuna özel sunduğu seçili sektörlerde yapılan alışverişe 200 TL maxipuan hediye kampanyası üzerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

İlgili Makaleler