Gündem

Kış turizmi bereketiyle geliyor: Bankanın harcadıkça kazandıran teklifi 1.250 TL’ye ulaştı!

Ziraat Bankası internet üzerinden yapılacak tatil harcamalarına 1.250 TL Bankkart lira kazandırıyor. Kampanya dönemi içerisinde yapılacak başvuru sonrasında gerekli harcama limitini sağlayanlar kazançlı çıkacak.

Ziraat Bankası’nın yarıyıl tatiline özel başlatmış olduğu kampanya yıl sonuna özel tekliflerle geçerliliğini koruyor. Tatilbudur.com internet sitesi üzerinden yapılacak olan rezervasyon işlemlerinde 1.250 TL’ye kadar bankkart lira kazandıracak. Kasım ayı içerisinde başlatılan kazandıran tatil alışverişi kampanyası 14 Aralık tarihine kadar devam edecek olup yalnızca kampanyaya katılım sağlayanlar bu faydadan yararlanabilecek.

1.250 TL BANKKART LİRA KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Tatilbudur.com üzerinden yapılacak alışverişlerde 1.250 TL bankkart lira kazanabilmek için 7.500 TL ile 12.500 TL arasında alışveriş tutarını yerine getirmek gerekiyor. Peşin ya da taksitle alışverişte sunulan bu fırsattan tüm Ziraat Bankası banka kartı kullanıcıları yararlanabiliyor. Bununla beraber yaz otellerinde peşin fiyatına 3 ile 8 taksit arasında faydalanım sağlanabiliyor.

1.250 TL BANKKART LİRA KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Ziraat Bankası’nın tatilbudur.com anlaşmalı kazandıran kampanyasından faydalanabilmek için Bankkart Mobil uygulama içerisinden ya da internet sitesi aracılığı ile kampanyaya katılım sağlamak gerekiyor. Her iki yöntemin dışında sms ile kampanyaya katılım sağlanabilir. Kampanyaya katıldıktan sonra harcama tutarının yerine getirilmesi gereklidir.

Cep telefonunun mesaj kısmına TATILBUDUR yazıp 4757‘ye kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Bankkart POS cihazları üzerinden yapılacak alışverişler değerlendirilecektir.

1.250 TL BANKKART LİRA KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya katılım sağlandıktan sonra belirli şartlar yerine getirildiğinde Bankkart liralar 21 Aralık tarihinde hesaba yüklenir. 30 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılması beklenir. Kullanılmadığında hesaptan geri alınır. Her müşteri en fazla 1.250 TL Bankkart lira kazanabilir. Kampanya döneminde alınacak uçak biletleri bu kampanya sürecine dahil edilmiyor. Ek kart ile yapılan tüm harcamalar asıl karta yansıtılıyor. Bireysel müşteriler kampanyadan faydalanabiliyor.

İptal, iade işlemleri ya da nakit çekim işlemleri sürece dahil edilmiyor. Kampanya dönemi devam ederken işlem iptal edildiğinde kazanılan Bankkart liralar hesaba geri yükleniyor. Bankkart Başak ya da Bankkart Business ile yapılacak işlemler kampanya sürecine dahil edilmiyor. Ziraat Bankası tatilbudur kampanyası kapsamında başlatmış olduğu TL kazandıran fırsatı üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

İlgili Makaleler