Gündem

Market alışverişine çıkacak olanlar dikkat: Fırsat ayağınıza geldi! Türkiye İş Bankası 250 TL’lik harcamanızın tamamını karşılayacak! Son başvuru tarihi 30 Kasım!

Döviz kurlarında yaşanan yukarı yönlü hareketler, geçtiğimiz senenin son çeyreğinden bu yana birçok hizmet başlığına ve hizmet ürününe ciddi oranlarda zamların yapılmasına sebep oldu. Ek olarak yeni yıl ile birlikte ortaya çıkan tedarik problemleri ve Rusya- Ukrayna savaşının sebep olduğu bazı olumsuz faktörler, özellikle market ürünlerine yeni zamların eklenmesine yol açtı.

Rusya- Ukrayna savaşının başladığı ilk haftalarda ayçiçek yağına yansıyan yüksek oranlı zamlar halen geçerliliğini korumaya devam ederken akaryakıt ürünlerine gelen zamlar da maliyetlerin artmasına ve ürünlerin etiket fiyatlarının arka arkaya değişmelerine yol açtı.

Yapılan maaş zamlarına rağmen artmaya devam eden enflasyon ve varlığını koruyan diğer olumsuz gelişmeler kapsamında market alışverişlerini gönül rahatlığı ile yapamayan hatta çoğu kez tüm ihtiyaçlarını sepete atamayan vatandaşlar, bütçelerine destek arayışı içerisine girdi. Bu noktada kendisini gösteren Türkiye İş Bankası, ay sonuna kadar geçerliliği bulunan ve mevcut müşterilerinin market harcamalarına destek olması amacı ile geliştirilmiş olan yeni alışveriş kampanyasını duyurdu.

TÜRKİYE İŞ BANKASI MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI KASIM 2022

Türkiye İş Bankası farklı kategoriler altında düzenlediği avantajlı kart kampanyaları ve düşük faizli finansman hizmetleri ile müşterilerinin ve potansiyel müşterilerinin bütçelerine destek olmayı hedeflerken bu esnada yeni bir kampanya daha geliştirmiş olduğunu duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında yalnızca mevcut müşterilerine avantajlı fırsatlar sunacağını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Türkiye İş Bankası tarafından düzenlenmiş olan yeni market alışverişi kampanyasına göre 30 Kasım tarihine kadar farklı günlerde ve tek seferde yapılan 250 TL ve üzeri tutarlı market harcamalarına 25 TL, toplamda ise 250 TL değerinde MaxiPuan hediyesinin tanımlanacağı bilgisi kaydedildi.

TÜRKİYE İŞ BANKASI MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASININ BAŞVURU DETAYLARI

Türkiye İş Bankası’nın Maximum kart kullanıcıları için geliştirmiş olduğu toplamda 250 TL değerinde MaxiPuan kazanımlı yeni market alışverişi kampanyasına, ilk harcamadan hemen önce katılım sağlanması gerekmektedir. Banka, kampanya başvurularını İşCep Mobil ve Maximum Mobil uygulamaları üzerinden kabul etmektedir.

İlgili Makaleler