Gündem

Mobil banka kartı kullanıcılarına teknoloji mağazalarında geçerli 200 TL indirim!

Akbank mobile özel Teknosada geçerli indirim kodu kazan kampanyası başlatıldı. Akbank bireysel müşterilere özel tanımlanan bu fırsat mobil uygulamaya giriş yapan tüm hesap sahipleri için geçerli oluyor.

Akbank mobile giriş yapılarak kazanılan indirim kodu ile Teknosa mağazalarında elektronik alışverişi ucuza geliyor. Laptop, tablet, akıllı telefon vb. farklı elektronik ihtiyaca en doğru ve kolay çözümü keşfedin. Akbankın Teknosa işbirliği ile başlattığı kampanyaya katılmak isteyenlerin mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Kampanyalar” alanı üzerinden Teknosa kampanyasına başvurulabilir.

TEKNOSA 200 TL İNDİRİM KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Akbank’ın çalışana ve öğrenciye özel sunduğu bu teklif 15 Şubat 2023 tarihine kadar devam ediyor. Sınırlı sayıda müşteriye sunulacak bu kampanya 3 bin TL ve üzeri ürün alışverişlerinde 200 TL indirim kazandırıyor. Kampanya dönemi boyunca kişiye özel tanımlanan koddan bir kez faydalanılabiliyor. Kodun aktif hale getirilerek 200 TL indirimin geçerli olabilmesi için sms göndermek gerekiyor.

TEKNOSA 200 TL İNDİRİM KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Akbank müşterileri 3 bin TL üzeri alışveriş yaptığı anda 200 TL’yi alma hakkı kazanıyor. Hesaplı alışveriş sürecinde kodu aktif edebilmek için cep telefonunun mesaj kısmına “TKNS” yazıp bir boşluk bırakarak Akbank uygulaması içinde kişiye özel tanımlanan kod yazılır. 7889’a kısa mesaj olarak gönderilir. Teknosa elektronik ürün alışverişine indirim kazanımı yalnızca Teknosa.com alışverişinde geçerlidir.

TEKNOSA 200 TL İNDİRİM KAZAN KAMPANYASI ŞARTLARI NELERDİR?

Aktif hale gelen her bir kod 15 Şubat 2023 tarihine kadar kullanılabilir. İndirim tutarı nakte çevrilemez, devredilemez, farklı kampanyalarla birleştirilerek kullanılamaz. Sepete eklenecek “Sony Playstation, Oyun konsolu, Airfryer, Bosch, SDD ya da dijital kart, Dyson, Apple, Monster markaları ile robot süpürge, Xbox oyun konsolu, Turuncu indirim olmaması gerekir.

İlgili Makaleler