Gündem

O market rakiplerine meydan okudu fiyatlar dibi gördü! 4 LT ayçiçek yağı 119 TL’yi gördü! Tavuk ve süt ürünlerinde yüzde 20 indirim!

Migros market ülke genelini ilgilendirecek yeni bir indirim kampanyasını duyurdu. 25 Aralık tarihine kadar devam edecek indirimli ürünlerden faydalanmak isteyenlerin sanal uygulama üzerinden alışveriş yapması yeterli oluyor. Stoklarla sınırlı olan kampanya döneminde özellikle ayçiçek yağı ürünündeki büyük indirim gözlerden kaçmıyor.

MARKETİN GIDA ÜRÜNLERİNDE %20’YE VARAN İNDİRİM DEVAM EDİYOR!

Migros market artan gıda fiyatlarını inat her evin ihtiyacı demirbaş ürünlerinde indirim sürecini başlattı. Seçeneklerde yalnızca sıvı yağ yer almıyor. Ancak en çok dikkat çeken ise 4 litrelik, 3 litrelik ve 2 litrelik sıvı yağlar oluyor. Bunun yanı sıra süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri, tavuklar ve hijyen ürünlerinde de %20’ye ulaşan indirim dikkat çekiyor.

Migros markette satışa sunulan 4 litrelik Turna ayçiçek yağı 25 Aralık tarihine kadar 119,90 TL’ye satın alınabiliyor. Satın alma süreci ve indirim kampanyaları Money kart ya da Money Bonus ile yapıldığında geçerliliğini koruyor. Migros sanal mağazalarından ya da Migros marketlerden erişim sağlanabileceği ise net olarak Migros’un internet sitesi üzerinden paylaşıldı.

TURNA 4 LT AYÇİÇEK YAĞINDA %11 İNDİRİM SÜRÜYOR!

Migros marketlerde satışı yapılan diğer sıvı yağ markaları arasında; Yudum,  Migros, Turna, Orkide, Komili, Kırlangıç markaları yer alıyor. Diğer ürünlerin indirimli satışı yavaş yavaş stoklardan dolayı tükenmiş olsa dahi Turna ayçiçek yağı %11 indirimi devam ediyor. 4 litrelik pet şişe 134.90 TL yerine sadece 119.90 TL’ye satın alınabiliyor.

Migros marketlerde satışı yapılan ve indirimli olarak duyurulan diğer ürünler arasında ise şunlar yer alıyor:

  • İçim laktozsuz süt %12 indirim ile 21,50 TL
  • Kurukahveci Mehmet Efendi Türk kahvesi %17 indirim ile 19,50 TL
  • Migros yeşil mercimek 1 kilo %10 indirim ile 23,90 TL
  • Sinangil un 2 kilo %34 indirim ile 24,90 TL
  • Banvit piliç baget %20 indirim ile 47,92 TL
  • Şenpiliç büyük tabak %20 indirim ile 106,90 TL yerine sadece 85,52 TL

İlgili Makaleler