Gündem

ON Bank’ın yeni kampanyası olay yarattı! Günde sadece 14 TL’lik ödemeye 10 bin TL’lik kredi hizmeti sunacak! Faizleri resmen sabitledi!

Giderek yükselmeye devam eden enflasyon temmuz ayı maaş zamlarını da çoktan eritmişken vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarının artmasına sebep oldu. Bu durum her kesimden vatandaşı direkt olarak etkilerken bütçeler üzerinde yaşanan deprem etkisinin tahribatlarını ortadan kaldırabilmek amacı ile bankalara olan ihtiyaç kredisi talepleri artmaya başladı.

Ekonomik göstergelerin sabitlenemediği şu dönem içerisinde bankaların yükselen faizleri karşısında şaşkınlık geçiren tüketiciler, kendi bütçelerine uygun kredi ürünü bulamamaya başladı. Çoğu vatandaş bir nebze olsun ferahlayabilmek adına daha büyük bir borç yükünün altına girerek ON Bank’tan beklenmeyen bir kredi kampanyası haberi geldi.

Bankaların vade aralıklarına göre değişen faiz uygulamalarına resmen savaş açan dijital banka ON Bank, yeni avantaj kredisinde faizleri sabitleyerek tüketicilerin yanlarında yer aldı. Online başvuruya açık olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının ayrıntıları, tüketiciler ile paylaşıldı.

ON BANK’TAN AVANTAJLI DİJİTAL KREDİ KAMPANYASI!

Burgan Bank’ın dijital bankacılık kolu olan ON Bank, sene başından bu yana geliştirdiği kart kampanyaları ve sunduğu avantajlı finansman hizmetleri ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Bu kapsamda kasım ayının başında yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyuran şubesiz banka, ilgili kampanyasının ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı.

18 yaşın üzerinde olan ve findeks puanı iyi olan tüketiciler için geliştirilmiş olan yeni ON Bank ihtiyaç kredisi hizmetinin sabit faiz oranı yüzde 1,99 olarak belirlendi. Üst limitin başvuru sahibinin ödeme performansına göre belirlenecek olduğu kampanya kapsamında yararlanılabilecek azami vade sayısı, 36 ay olarak duyuruldu.

ON BANK DİJİTAL KREDİ ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

Bankanın mobil uygulaması ve internet bankacılığı kanalı üzerinden başvurulara açılmış olan yeni dijital kredi kampanyasının örnek hesaplama tabloları yayınlandı. Banka yüzde 1,99 faiz, 18 ay vade karşılığında 10 bin TL’lik destek almak isteyenlerin ödeyecekleri aylık taksit tutarını, 695,95 TL olarak hesapladı. Aynı nakit tutarını aynı faiz ancak 36 ay vade karşılığında almak isteyen tüketicilerin ödeyecekleri aylık taksit tutarı ise 423,69 TL olarak hesaplandı.

İlgili Makaleler