Gündem

Restoran harcamasına özel yıl sonu indirimi duyuruldu: Banka kartı harcamasına 80 TL indirim geçerli olacak!

TEB Bankası restoran harcamalarına özel 80 TL’ye kadar indirim kampanyasını duyurdu. Banka müşteri hesabı oluşturanlar yıl sonuna kadar yapacakları 300 TL ve üzeri harcamaya 20 TL toplamda 80 TL indirim kazanabilecek. TEB banka kartı ile yapılacak olan alışverişler geçerliliğini koruyor.

TEB RESTORAN HARCAMASINA 80 TL KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI NEDİR?

TEB’in başlattığı restoran harcamalarına indirim kampanyası yalnızca restoran harcamalarında geçerli oluyor. Fast Food harcamaları kampanya sürecine dahil edilmiyor. Her müşteri kampanya dönemi devam ederken 80 TL’ye kadar indirim kazanabiliyor. 300 TL ve üzerinde yapılacak harcamalara yönelik sunulan bu fırsat bireysel banka kartı sahipleri için geçerliliğini koruyor.

TEB’in harcadıkça kazandıran kampanyalarına biri yenisi daha eklendi. Mobil uygulama üzerinden yapılacak kampanya başvurusu sonrasında gerçekleştirilecek restoran harcamalarında yıl sonuna kadar indirim fırsatından yararlanılabilecek. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin 31 Aralık tarihine kadar Cuma, Cumartesi ve Pazar günlerinde yapacakları harcama geçerli olacaktır. CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden katılım sağlanması gerekir.

TEB RESTORAN HARCAMASINA 80 TL KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Kampanya dönemi devam ederken bireysel banka kartı ile yapılacak olan harcamalar geçerliliğini koruyor. CEPTETEB mobil uygulaması üzerinden ya da kısa mesaj yoluyla kampanyaya katılım sağlanabilir. Mobil uygulamayı cep telefonuna indirdikten sonra ilgili kampanyaya gelerek “Katıl”butonuna basmak yeterli oluyor. Kısa mesaj yoluyla kampanyaya katılmak isteyenlerin cep telefonunun mesaj kısmına RESTORAN yazarak 4616‘ya sms ile başvuruda bulunması yeterli oluyor.

Herhangi bir şekilde kanunsal icra takibinde bulunan vatandaşlar kampanya sürecinden yararlanamıyor. Aynı gün yapılacak olan harcamaların yalnızca ilki kampanya süreci dahilinde kabul ediliyor. Kampanya katılımlı olup ancak katılım sağlandıktan sonra yapılacak harcamalar dikkate alınacaktır. İptal ya da iade durumunda kazanılan indirimler hesaptan geri alınır. Sanal kart, ticari kredi kartı ya da bireysel kredi kartı ile yapılacak olan başvurular süreçte değerlendirmeye alınmayacaktır. TEB bankası restoran harcamasına 80 TL kazandıran indirim kampanyası üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

İlgili Makaleler