Gündem

Tek tuşla ucuza bilet bulmak mümkün! Banka yurtdışı uçak bileti alımına yüzde 40 indirim hediye ediyor!

Pegasus yurtdışı uçuşlarını %40 indirim kazandıran kampanyasını duyurdu. 11 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Pegasus mobil uygulamayı içerisinden ya da flypgs.com aracılığı ile uçak bileti alması gerekiyor. Vergi hariç olarak net rakam üzerinden oluşacak %40 indirim belirli zaman aralıklarında geçerliliğini koruyacaktır.

PEGASUS UÇAK BİLETİNE %40 İNDİRİM KAMPANYASI NEDİR?

Bankaların belirli dönemlerde başlattığı kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Akaryakıt fiyatlarındaki artış yurt dışına uçuş maliyetlerinde etkiledi. Yurtiçi ve yurt dışı uçak bileti fiyatlarında %100’ü aşan zam oranları bütçeyi bir hayli sarstı. Pegasus belirli bir süre kapsamında geçerli olacak %40 indirimle uçuş kampanyasını duyurdu.

Mobil ya da uygulama üzerinden alınacak biletler için kampanya %40 indirimli olarak geçerli olmaya başlayacak. Yarın sona erecek olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin yalnızca internet üzerinden alacakları biletlerde geçerli olacaktır. Uçuş tarihinin ise 17 Ocak 2023 ile 19 Mart 2023 tarihleri arasında olması gerekiyor. Bu tarihler arasında alınacak olan uçak bileti için indirim geçerli olacaktır.

PEGASUS UÇAK BİLETİNE %40 İNDİRİM KAMPANYASI BAŞVURUSU

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin yalnızca rezervasyon yapması değil ödemeyi yaparak biletini tamamen almış olması gerekiyor. Uçuş tarihini ise 17 Ocak ile 19 Mart 2023 tarihleri arasında olacaktır. Yurt dışı uçuşlarda geçerli olan bu fırsat Kıbrıs uçuşlarında geçerli olmuyor.

İndirimin bilete yansıyabilmesi için ödeme alanına gelindiğinde Pegasus mobil uygulamasından yurtdışı %40 butonuna basılmalıdır. İndirim anında bilete yansıyacaktır.

PEGASUS UÇAK BİLETİNE %40 İNDİRİM KAMPANYASI ŞARTLARI

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Pegasus Bol Bol üyesi olması gerekiyor. Yolcu bilgileri sırasında Pegasus Bol Bol üyelik numarası üzerinden giriş yapılmalıdır. Üye olmayanlar kısa sürede hesap oluşturabilir. Bilet alımını 11 Aralık tarihine kadar tamamlayabilir. Bebek yolcular kampanyadan faydalanamıyor. Çocuğun faydalanabilmesi için ise 18 yaşından büyük bir kişinin bağlı olduğu üyelik üzerinden oluşturulması gerekiyor.

İndirim dış hat biletlerinde Süper Eko paketleri için geçerli oluyor. Bilet üzerine eklenecek yemek süreci, koltuk seçimi, bagaj uygulaması gibi ek ücretler dahil edilmiyor. Yalnızca Pegasus’un taşıyıcısı olduğu uçuşlar için geçerlidir.

İlgili Makaleler