Gündem

Televizyon satın alacak olanlar dikkat! Yapı Kredi Bankası 2 bin TL’lik destek verecek! Son başvuru tarihi 17 Kasım!

Döviz kurları ile altın piyasasında ortaya çıkan yükselen grafikler, gündelik hayatta satışa sunulan hizmet ürünlerinin ciddi oranlarda zamlanmasına sebep oldu. Yaklaşık bir yıldır çeşitli faktörler çerçevesinde devam eden bu zam furyası, yeni ev düzecek olan veya eskiyen eşyalarını değiştirmek isteyen tüketicilerin bütçeleri üzerinde büyük bir baskı oluşturdu.

Sene başından bu yana devam eden enflasyon artışı sebebi ile yeni ürün alma planlarını ertelemek durumunda kalan birçok tüketici, kasım ayının gelişi ile birlikte birçok platform tarafından başlatılmış olan indirim günlerini yakın takibe aldı. Özellikle e- ticaret platformlarından gelen indirim kampanyaları sıklık ile araştırılmaya devam edilirken bir avantajlı kampanya haberi de Yapı Kredi Bankası’ndan geldi.

Sektörün değerli isimlerinden birisi olan ve faaliyete geçmiş olduğu günden bu yana avantajlı kampanyaları sayesinde müşteri sayısını gün be gün arttırmayı başaran Yapı Kredi Bankası, zorlu ekonomik şartlar karşısında dara düşen vatandaşlar için yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında Hepsiburada platformu ile anlaşmaya varmış olduğunu ifade eden banka, iş birliğinden doğan kampanyaya ilişkin ayrıntıları paylaştı.

YAPI KREDİ BANKASI’NDAN HEPSİBURADA İŞ BİRLİĞİ DUYURUSU!

Birçok farklı kategoride kart ve finansman kampanyaları geliştirerek vatandaşların bütçelerine destek olmaya çalışan Yapı Kredi Bankası, bu kapsamda yeni bir iş birliğine daha imza atmış olduğunu duyurdu. Hepsiburada ile el sıkışan banka, iş birliği kapsamında yeni bir kampanyanın geliştirilmiş olduğunu belirtti.

17 Kasım tarihine kadar Hepsiburada platformu üzerinden tek seferde yapılacak olan 10-20 bin TL’lik televizyon harcamalarına 1.000 TL, 20 bin TL ve üzeri tutarlı televizyon harcamalarına ise 2 bin TL tutarında indirim fırsatı sunulacağı bilgisi kaydedildi.

YAPI KREDİ BANKASI TELEVİZYON KAMPANYASININ AYRINTILARI

Yapı Kredi Banaksı- Hepsiburada iş birliğinde geliştirilmiş olan sepette anında indirim kampanyasından her müşteri yalnızca bir kez yararlanabilecektir. Banka, ilgili harcamalar karşılığında indirim fırsatından yararlanılabilmesi için harcama yapılacak olan kartların Visa logosuna sahip olması gerektiğini belirtti.

İlgili Makaleler