Gündem

Temassız banka kartı kullanıcılarına nakit desteği geldi: Aylık gıda, giyim, aksesuar alışverişine 150 TL hediye edilecek!

İş Bankası zor durumda olan vatandaşlara maddi gelir kaynağı oluşturacak yeni bir kampanya başlattı. Bireysel Bankamatik kart kullanıcılarına özel sunulan kampanya kapsamında yapılacak temassız alışverişlere 150 TL Maxipuan kazanılabilir.

Bankaların belirli dönemlerde çıkardıkları kampanyalar vatandaşları maddi olarak destekliyor. Son olarak klasik market alışverişine yapılacak olan ödemelerin toplamda 150 TL Maxipuan kazandıracağı bir kampanya duyuruldu. Bunun için sadece mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılmak yeterli oluyor.

150 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

İş Bankası 150 TL Maxipuan kazandıran kampanyasını yıl sonuna kadar sürdürüyor. Bireysel Bankamatik kart kullanıcıları temassız özelliği kullanarak tek seferde ve farklı günlerde yapacak 200 TL verileri alışverişe her işlem için 10 TL toplamda 150 TL Maxipuan kazanacak.

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Maximum Mobil uygulama ya da İşCep uygulaması içerisinde yer alan “Kampanyalar” bölümüne gelmesi yeterli oluyor. İlgili kampanya bulunduktan sonra “Katıl” butonuna basmak gerekiyor. Kampanya dönemi devam ederken yapılacak alışverişlerde geçerliliğini koruyor. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra alışverişin yapılması gerekiyor.

150 TL MAXİPUAN KAZAN KAMPANYASINA KATILIM ŞARTLARI NELERDİR?

Temassız özellikli Maximum Genç Bankamatik kart ile Bireysel bankamatik kart kullanıcıları için geçerli oluyor. Bunun dışındaki kartlar sürece dahil edilmiyor. Sanal POS kullanılarak yapılan mobil uygulama üzerinden yapılan ya da POS cihazlarından şifre girilerek yapılan işlemler kapsam dışında tutuluyor. Ürün iptal/iade işlemleri kampanya dışına alınıyor. Nakit para yüklemeleri, vergi ödemeleri ya da sigorta ödemeleri bu kapsamda değerlendirilmiyor.

Kampanya dönemi devam ederken katılım sağlayanlar ve Maxipuan kazananlar ödülü Ocak ayında hesabında bulabiliyor. Kazanılan Maxipuanlar 6 Ocak 2023 tarihinde kullanılan bankamatik kartına yükleniyor. Kazanılan Maxipuanların son kullanım tarihi ise 28 Şubat 2023 oluyor. İş Bankası vatandaşlara ek kazanç sağlayabilmek için başlatmış olduğu “150 TL Maxipuan Kazan” kampanyası üzerinde değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

İlgili Makaleler