Gündem

Ticaretle uğraşan esnafa özel 1000 TL kazandıran kampanya resmen başladı: Ticari kart başvuran harcadıkça TL kazanacak!

Akbank Ticari Kredi Kartı kullanıcılarına özel yepyeni bir kampanya başlattı. Kampanya dönemi devam ederken kredi kartı başvurusunda bulunanlar 1000 TL chip para kazanıyor. Üstelik ilk yıla özel kart aidatı ödemiyor.

Akbank’ın kurum, kuruluş ve firmalar ticaretle uğraşan esnaflara özel tanımladığı bu yeni kampanya çok konuşulacak. 1000 TL chip para kazandıran kampanya yıl sonuna kadar geçerliliğini koruyor. İlk kez Ticari Kart başvurusunda bulunanlar, onay alanlar ve kampanyaya katılarak harcamayı gerçekleştirenler bu fırsattan yararlanabilecek.

AKBANK 1000 TL CHİP PARA KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yeni aya giriş yapıldığı anda başlatılan harcadıkça kazandıran kampanya ilk kez Axess Business ya da Wings Business Kredi Kartı başvurularında geçerli oluyor. Günümüz şartlarında şubeye gitmeye gerek kalmadan dijital ortamda kart başvurusu sağlanabiliyor. Bireysel anlamda kişinin müşteri hesabı oluşturabilmesi için ise banka kanallarını kullanarak görüntülü görüşme yolu ile müşteri hesabı oluşturması yeterli oluyor.

Banka müşteri hesabı bulunanlar ticari kredi kartı başvurusunu yapıp onay aldığı anda yapılacak ilk 10.000 TL ve üzeri harcamaya 1000 TL chip para kazanıyor. Bankanın sunduğu ayrıcalıklı tekliften faydalanabilmek için kredi kartı başvurusu Akbank Mobil uygulama, Juzdan uygulaması, internet şubesi ya da müşteri iletişim hattı aranarak detaylı bilgi alınabilir. Akbank müşteri iletişim hattı 444 2 525 üzerinden iletişim kurulmaya başlanabilir.

AKBANK 1000 TL CHİP PARA KAZAN KAMPANYASINA KATILIM ŞARTLARI NELERDİR?

Akbank’ın sunduğu bu kampanya yıl sonuna kadar devam edecek olup 15 Ocak 2023 tarihine kadar 10.000 TL ve üzeri harcama 1000 TL için para kazandırıyor. Kampanya süreci devam ederken her müşteri yalnızca bir kez bu faydadan yararlanabiliyor. 1 Aralık 2022 tarihi öncesinde Akbank Ticari Kredi Kartı kullanıcıları bu fırsattan faydalanamıyor. Bireysel Kredi Kartı kullanıcıları kampanyaya dahil edilmiyor.

Yapılan başvuru sonrasında kampanya gerekliliğini yerine getirenler chip para kazanıyor. 1000 TL chip para işlem yapıldıktan hemen sonra otomatik olarak karta yükleniyor. İşlem iptal edildiği anda kazanımlar karttan geri alınıyor. 1000 TL chip para kampanyasına katılarak kazanç sağlayanlar farklı kampanyalardan da chip para kazanmaya devam edebiliyor. EFT, havale işlemleri, chip para ile yapılan alışverişler, BES işlemleri ya da vergi ödemeleri kampanya dahil edilmiyor. Akbank Ticari Kredi Kartı kullanıcılarına özel başlattığı 1000 TL chip para kazan kampanyası üzerinde değişiklik yapma kampanyayı durdurma hakkını kendileri de saklı tutar.

İlgili Makaleler