Gündem

Yeni yıla özel bedava İphone 14 Pro hediye! Mobil uygulamaya giriş yapan çekilişe katılıyor!

Yeni yılda hem gençleri hem de yetişkinleri memnun edecek kampanya duyuruldu. ING mobil uygulamaya giriş yapan çekilişe katılarak İphone 14 Pro cep telefonu kazanıyor.

Yeni yıl hediyesi bankadan geldi. Yeni yıl kampanyası adı altında İNG bankın sunduğu bu cazip teklif 3 kişiye İphone 14 Pro 128 GB cep telefonu kazandıracak.

İPHONE 14 PRO NASIL KAZANILIR?

15 Ocak tarihine kadar ING Mobil uygulama içerisinde yer alan kampanyaya tıklayan İphone’un son sürümünü kazanıyor. Yapılması gereken iki önemli aşama bulunuyor. Daha önceden ING hesabı bulunmayanlar mobil uygulama aracılığıyla görüntülü görüşme başlatıp banka müşterisi olmalıdır. Bir diğer aşamada ise uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Yeni Yıl Kampanyası” alanı ile çekilişe başvurmalıdır.

15 Ocak tarihine kadar her hafta bu alanı kullanarak çekilişe başvurmaya devam edilebilir. Bu şansı daha da artırır. Yalnızca tek tuşla 3 adet İphone 14 Prom 128 GB cep telefonundan birini kazanma şansı bulunuyor.

İPHONE 14 PRO KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI

ING Bank’ın banka müşterisine özel sunduğu kampanya Milli Piyango İdaresi Genel müdürlüğü izni ile uygulanır. 15 Ocak tarihine kadar geçerli olan kampanya uygulama üzerinden çekilişe katılan kullanıcılar için geçerli kabul edilecektir. Her banka müşterisi Pazartesi ve Pazar günleri arasında toplamda 5 adet çekilişe katılma hakkına sahiptir.

Çekiliş 6 Şubat 2023 tarihinde İstanbul’un Beyoğlu semtinde noter huzurunda gerçekleşecektir. Değeri 39.999 TL olan İphone 14 Pro 128 GB cep telefonu 3 kişiye hediye edilecektir. Asil talihliler 24 Şubat yedekler 11 Mart tarihinde bilgilerini info@u2.com.tr adresine ileterek ödülünü alabilir. Kazanılan ödül nakte çevrilemez veya başkasına devredilemez.

İlgili Makaleler