Gündem

Yeni yıla özel gıda alışverişine 150 TL hediye!

Yeni yılın başlamasına sayılı günler kala yıl sonuna özel gıda alışverişine indirim kampanyası duyuruldu. Banka müşterilerine özel başlatılan kampanya 150 TL world puan kazandıracak. Harcadıkça kazandıran kampanyadan faydalanmak isteyenlerin yapması gereken tek şey VakıfBank müşteri hesabı oluşturarak mobil uygulama üzerinden kampanyaya katılım sağlamasıdır.

31 Aralık tarihinde sona erecek olan kampanyadan faydalanmak isteyenlerin 250 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekiyor. Kampanya dönemi devam ederken belirli sektörlerde yapılacak olan alışveriş tutarı 150 TL worldpuan kazandırıyor.

GIDA ALIŞVERİŞİNE 150 TL KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

İndirimli alışveriş yapmak isteyenlerin faydalanabileceği worldpuan kazandıran kampanya Cepte Kazan uygulaması içerisinden yapılacak katılımlar da geçerli oluyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin VakıfBank müşteri hesabı oluşturması ardından Vakıfbank mobil uygulamasına giriş yaparak “Cepte Kazan” menüsüne geçmesi yeterlidir. İlgili kampanya bulunarak “Hemen Katıl” tuşuna basılır. Sanal kart, taksitli işlemler, yurt dışı alışveriş işlemleri ile e-ticaret alanında yapılacak olan işlemler sürece dahil edilmiyor. İptal ya da iade kullanımında kampanya geçersiz sayılıyor.

GIDA ALIŞVERİŞİNE 150 TL KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya dönemi devam ederken gıda marketi alışverişleri kategorisinde şarküteri, manav ve kasap sektörleri de yer alıyor. Farklı günlerde yapılacak tek seferde ilk 250 TL üzeri alışverişten sonraki her 250 TL ve üzeri alışveriş 25 TL, toplamda ise 150 TL worldpuan kazandıracaktır. Ek kart ile yapılan harcamalar asıl karta yansıtılır.

Kampanyadan her müşteri yalnız bir kez faydalanır. Kazanılan worldpuanlar 4 Ocak 2023 tarihinde kullanılan bireysel hesaba yüklenir. 19 Ocak 2023 tarihine kadar kullanılabilir. Yapılan harcamalar “Cepte Kazan” uygulaması için de yer alan “Durumunu kontrol et” bölümüne gelinerek “Geçerli harcamalar” kısmından kontrol edilebilir.

İlgili Makaleler