Gündem

Yıl sonu harcamalarına faizsiz nakit avans teklifi geldi: 10 bin TL faizsiz avans limiti tek tuşla cepte!

Akbank faizsiz ve taksitli nakit avans kampanyasını duyurdu. Akbank mobil üzerinden 10.000 TL’ye kadar acil nakit ihtiyacını tek tuşla giderilebiliyor Üstelik talep edilen tutar 6 ay taksitlere bölünerek aylık belirli rakamlarla geri ödenebiliyor.

10 BİN TL FAİZSİZ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

16 Aralık tarihinde son bulacak kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Akbank mobil uygulama üzerinden dakikalar içinde “Akbank’lı olmak istiyorum” adımını kullanarak başvuruyu tamamlaması gerekiyor. İlk kez hesap açacak olanlar için tanımlanan bu fırsat Axess ya da Wings kredi kartı başvurularında geçerli oluyor. 16 Aralık tarihine kadar müşteri olma adımını internet üzerinden tamamlayanlar yıl sonuna kadar kredi kartı başvurusu yapması gerekiyor. Kredi kartı başvurusu 31 Aralık tarihine kadar onay alanlar nakit avans limitini faizsiz olarak kullanılmaya başlayabilir.

10 BİN TL FAİZSİZ NAKİT AVANS BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Akbank mobil uygulama, Juzdan uygulaması ya da internet şubesi üzerinden kredi kartı başvurusu ve hesap açılışı kısa sürede tamamlanabiliyor. 10.000 TL’ye kadar faizsiz ve taksitli nakit avans kampanyası 2 ile 6 aylık taksitlerle geri ödenebiliyor. 10.000 TL üzerinde talep edilecek ihtiyaç kredileri için ise bankanın belirlediği %1,36 faiz oranı üzerinden yeniden belirleme yapılıyor.

Kampanya dönemi devam ederken ilk kez Wings ya da Axess kredi kartı başvurusu onayı almış olanlar bu fırsattan faydalanabilecektir. Kart fiziki olarak teslim alınmalı ve şifre işlemleri uygulanarak kullanıma açık hale getirilmelidir. Kredi kartı onay alındıktan sonraki 2 iş günü içerisinde faizsiz taksitli nakit avans kampanyasına katılım sağlanabilir. Kampanya dönemi boyunca her Akbank’lı yalnızca bir kez bu faydadan yararlanabilir. Kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra onaylanan kredi kartları bir yıl boyunca kart ücreti ödenmeden kullanabiliyor.

İlgili Makaleler