Gündem

Ziraat Bankası’ndan kaçırılmayacak kampanya! Giyim ve ayakkabı harcamalarınızın 150 TL’sini kamu bankası karşılayacak! Son başvuru tarihi 30 Kasım!

Ekonomi piyasalarının dalgalı hareketleri, her sektörde olduğu gibi giyim sektöründe de yüksek oranları zamların duyurulmasına sebep oldu. Soğuk kış günleri için geri sayım devam ederken kışlık bot ve giyim alışverişini tamamlamak isteyen vatandaşlar, bütçelerine uygun ürünleri bulmakta zorluk çekmeye başladı.

Kaban, bot ve diğer aksesuar ile giyim ürünlerinin yüksek oranlı zamları karşısında hayal kırıklığı yaşayan ancak mecburen o kategoriden alışveriş yapmak durumunda olan vatandaşlar indirim kampanyalarını takip etmeye devam ederken beklenen kampanya haberi Ziraat Bankası’ndan geldi. Vatandaşların bütçelerine katkıda bulunan onlarca kampanya geliştiren kamu bankası, yeni kampanyası sayesinde müşterileri tarafından yakın takibe alındı.

ZİRAAT BANKASI’NDAN ALIŞVERİŞ KAMPANYASI KASIM 2022

Bankacılık sektörünün önde gelen bankalarından birisi olan ve kamu bankası olmasının getirmiş olduğu avantaj ile rakiplerine oran ile daha uygun kampanyalar geliştirmeyi başaran Ziraat Bankası, artan giyim ürünleri fiyatlarına karşı mevcut müşterilerine destek olma kararı aldı. Havaların soğumaya başladığı şu günlerde kışlık kıyafet, ayakkabı ve aksesuar alışverişine çıkacak olan tüketiciler için avantajlı bir kampanya geliştirdiğini duyuran banka, ayrıntıları paylaştı.

Ziraat Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni alışveriş kampanyasına göre 30 Kasım tarihine kadar ilgili sektörlerden tek seferde yapılacak olan 400 TL ve üzeri tutarları harcamalara 30 TL, toplamda ise 150 TL tutarında Bankkart Lira hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi.

ZİRAAT BANKASI ALIŞVERİŞ KAMPANYASININ DETAYLARI

Ziraat Bankası tarafından düzenlenmiş olan toplamda 150 TL değerinde Bankkart Lira hediyeli yeni alışveriş kampanyası, bankanın mevcut müşterilerinin dikkatlerini çekmeyi başardı. Alışverişe çıkmadan önce ilgili kampanyanın detaylarını öğrenmek isteyen tüketiciler, bankayı yakın takibe aldı.

Ziraat Bankası geliştirmiş olduğu Bankkart Lira hediyeli yeni alışveriş kampanyasından yalnızca bireysel müşterilerinin yararlanabileceğini bildirdi. Harcamaların Bankkart anlaşmalı işyerlerinden yapılması gerektiğini ifade eden kamu bankası, 30 Kasım tarihine kadar bankanın mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden kampanya başvurusunun yapılması gerektiğini belirtti. Banka, Bankkart Lira hediyesi kazanılmış olan ürünlerden herhangi birinin iade edilmesi durumunda ise hediye paraların hesaptan geri alınacağını açıkladı.

İlgili Makaleler