Ekonomi

Beklenen fırsat geldi! Faizsiz banka desteği arayanlara büyük müjde! 10 bin TL şubesiz anında hesaba yatırılacak

Akbank mobil uygulama üzerinden başvuruda bulunan tüm banka müşterilerine özel Faizsiz ve Taksitli 10.000 TL Nakit Avans kampanyasını duyurdu. Kampanya süreci devam ederken son başvuru tarihine kadar aylık belirlenmiş taksit oranı üzerinden bu fırsat değerlendirilebilecek.

Bankaların belirli aralıklarla sunduğu kampanyalar özellikle acil durumlarda kullanılabilecek bir kaynak alanı oluşturuyor. Bu durumun müşterinin lehine olabilmesi için faiz oranlarında iyileştirme yapılarak taksit sayısı yükseltiliyor. Klasik kredi kullanımından farklı olarak yalnızca kredi kartı sahiplerine tanınan Akbank Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyası alınan tutar kadar geri ödeme yapabilmeyi kolaylaştırıyor.

AKBANK FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Akbank’ın sunduğu bu özel tekliften yararlanmak isteyenlerin öncelikle mobil uygulama üzerinden “müşteri olma” adımını tamamlaması gerekiyor. Banka müşterisi olma onayı kazananlar kampanyaya başvuruda bulunarak istenen tutarı anında hesabında görebiliyor. Mobil uygulaması içerisinde yer alan “Akbanklı olmak istiyorum” butonunu kullanarak müşteri olma süreci tamamlanabilir. Bu süreç 30 Kasım tarihine kadar geçerlidir.

Müşteri olma onayı alan her biri kullanıcının Akbank kredi kartı başvurusunda bulunması gerekiyor. 15 Aralık tarihine kadar Akbank Axess kart ya da Wings kredi kartı başvurusunda bulunanlar taksitli nakit avans başvurusunu yapabilecek aksi halde Faizsiz Taksitli Nakit Avans fırsatını değerlendirebilir.  Kart başvurusunda bulunduktan sonra onay alınması gerekiyor.

AKBANK FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI DETAYLARI, BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Kredi kartı başvurusu onaylananlar kart eline ulaştığında aktif hale getirilmeli ve kullanıma açık bir şekilde bulundurulmalıdır. Süreçte kurye yardımı ile evrakların kişiye ulaştırılması sağlanabildiği için şubeye gitmeye gerek olmamaktadır. Kampanyaya katılmak isteyenlerin Akbank Mobil uygulama üzerinden Juzdan uygulamasını kullanarak veya Akbank internet şubesi adımlarını takip ederekte Faizsiz Taksitli Nakit Avans hesabı oluşturması mümkündür.

Kampanya boyunca verilecek 10.000 TL Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı 2 ile 6 ay vadeli olarak talep edilebiliyor. %0 Faizli Taksitli Nakit Avans kampanyası tüm Akbank müşterileri için geçerliliğini koruyor. Kredi kartı başvurusu onayı alındıktan iki gün sonra Faizsiz Taksitli Nakit Avans başvurusu yapılabilir. Kampanya dönemi boyunca her banka müşterisi yalnızca bir kez bu fırsattan yararlanabilir. Başka zaman talep edilecek Taksitli Nakit Avanslar bankanın belirlediği faiz politikası üzerinden geçerli olacaktır. Axess ya da Wings kredi kartı sahipleri 1 yıl boyunca kartı ücretsiz kullanabiliyor. Akbank sunduğu kampanya üzerinde şartları değiştirme ya da kampanyayı durdurma hakkını kendinde saklı tutar.

İlgili Makaleler