Ekonomi

Benzin, motorin ve LPG fiyatları güncellendi! Akaryakıt fiyatlarına indirim mi geldi 11 Kasım 2022 güncel akaryakıt fiyatları

Altın fiyatlarında ve döviz kurlarında gözlenen rekor seviyelerden ötürü sene başında ilk zamlı fiyatları ile duyurulmuş olan akaryakıt fiyatları, 24 Şubat tarihinde resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı ile birlikte rekor seviyelere ulaştı. Seneler sonra ciddi oranda değer kazanmış olan brent petrol ile birlikte araç sahibi tüketicilerin bütçelerini sıfırlayacak seviyelere ulaşan akaryakıt fiyatları, 2022 senesinin sonlarına doğru da araç sahiplerini etkilemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda duyurulmuş olan benzin, motorin ve LPG zamlarının ardından araç sahiplerinin kafalarını karıştıran ve bütçelerinde bir deprem etkisi daha yaratan pompa fiyatları, yeni günde de arama motorlarında sıklık ile sorgulanmaya devam ediliyor. Altın piyasasında gözlenen ani yükselişlerden sonra büyükşehirlerde benzin, motorin ve LPG fiyatlarının zamlanıp zamlanmadığı merak edilirken yetkililerden bugüne ilişkin herhangi bir indirim veya zam güncellemesinin yapılmadığı bilgisi geldi.

ANKARA AKARYAKIT VE OTOGAZ FİYATLARI 11 KASIM 2022

Akaryakıt fiyatları sıklık ile sorgulanan şehirlerin başında gelen Ankara ili için yeni pompa fiyatları duyuruldu. Yetkililerden gelen açıklamalara göre 11 Kasım Cuma günü Ankara’da benzinin litre fiyatı 22,83 TL, motorinin litre fiyatı 26,46 TL, LPG’nin fiyatı ise 10,79 TL olarak bildirildi.

İZMİR AKARYAKIT VE OTOGAZ FİYATLARI 11 KASIM 2022

Büyükşehirlerimizden olan ve akaryakıt fiyatları arama motorlarında sıklık ile sorgulanan İzmir ili için güncel pompa fiyatları belli oldu. Yetkililer 11 Kasım Cuma tarihli açıklamalarında İzmir’de benzinin litre fiyatını 22,84 TL, motorinin litre fiyatını 26,49 TL ve LPG’nin fiyatını 10,54 TL olarak duyurdu.

İSTANBUL AKARYAKIT VE OTOGAZ FİYATLARI 11 KASIM 2022

Milyonlarca aracın bulunduğu İstanbul ili için de yeni akaryakıt fiyatları duyuruldu. Yetkililer İstanbul ilinin Anadolu yakası için benzinin litre fiyatını 22,69 TL, motorinin litre fiyatını 26,35 TL ve LPG’nin fiyatını 10,54 TL olarak açıkladı. İstanbul ilinin Avrupa yakası için ise benzinin litre fiyatı 22,68 TL, motorinin litre fiyatı 26,33 TL ve LPG’nin fiyatı 10,8 TL olarak kayda geçti.

İlgili Makaleler