Ekonomi

Bu Karta Sahip Olanlara Duyuruldu! 250 TL Para Verilecek!

Axess, resmi internet sitesinden önemli bir duyuruda bulundu. Axess kart sahiplerini yakından ilgilendiren açıklamaya göre 500 TL üzeri yapılan açıklamaya göre 250 TL Chip-para hediye edilecek. Müşterilerinin yüzünü güldüren bu kampanya 31 Ocak tarihine kadar geçerli olacak Axess kampanyasının detayları nelerdir? Kampanyaya kimler başvurabilir?

Kampanya Detayları

Kampanya 1– 31 Ocak 2022 tarihleri arasında, ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan Akbank müşterilerimiz için geçerlidir.

Şube, Müşteri İletişim Merkezi, Akbank Mobil, Axess Mobil, İnternet Şube, ATM, Akbank.com, axess.com.tr, wingscard.com.tr kanalları aracılığıyla kredi kartına başvurulabilir.

Başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olunabilir ve Akbank müşterileri, kartları adreslerine ulaşmadan, anında internet harcamaları ve mobil ödemelerde kullanabilir.

01.01.2022 öncesi açık Axess, Wings veya Free kartı olmayıp, 01.01-31.01.2022 arasında başvurarak, 31.01.2022’ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.

Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 31 Ocak 2022’ye kadar ilk 500 TL ve üzeri harcamalarında 250 TL chip-para kazanabilirler.

Kampanyaya Free, ticari kartlar, ek kart ve sanal kart başvuruları dâhil değildir.

Kampanya müşteri bazında gerçekleştirilecektir.

Kampanyadan sadece ilk kez Axess veya Wings asıl kredi kartı başvurusu yapan müşteriler yararlanabilir.

Kampanya boyunca 250 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.

Kazanılan chip-paralar kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra anında karta yüklenecektir.

İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.

Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Üstelik Axess veya Wings Kredi Kartı sahibi olan müşterilerimiz 1 yıl kart ücreti ödemiyor.

İlgili Makaleler