Personel Alımı

Ege Üniversitesi farlı kadrolarda yeni personel alımları gerçekleştirecek!

Ege Üniversitesi yeni yayımladığı ilan ile farklı birçok kadroda yeni personel alımları gerçekleştireceğini duyurdu. Alınacak olan personellerin Üniversite Hastanesinde görevlendirileceği ilan detaylarında belirtildi.

Ege Üniversitesi yeni yayımladığı ilanda Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğünde (Üniversite Hastanesi) istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2. maddesi uyarınca aşağıda detayları yer alan ünvan ve niteliklerde Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır ifadeleri ile Üniversite Hastanesinde görevlendirilmek üzere yeni personel alımları yapacağını duyurdu. Alımlarda aranan genel ve özel şartlar yayımlanan ilan detaylarında tüm adaylara duyuruldu. İşte Ege Üniversitesinin personel alımlarına dair tüm detaylar…

Ege Üniversitesi hangi kadrolarda alım yapacak?

Ege Üniversitesi yayımladığı ilanda farklı birçok kadroda alım yaapcağını duyurdu. Alımlarda kadrolara göre aranan nitelikleri de belirtti.

Bununla beraber adayların 657 sayılı devlet memurları kanunu kapsamında belirtilen şartlara da haiz olması gerektiğini belirtti. Buna göre; T.C. vatandaşı olmak, görevini yapmaya engel herhangi bir özrünün olmaması, kamu haklarından mahrum olmamak, askerlik ile ilişiğinin olmaması, sabıka kaydının temiz olması şartları aranan genel şartlar arasında yer almaktadır. Bununla beraber adaylarda 2022 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olmak; lisans mezunları için 2022 yılı KPSS (P3) puanı, ön lisans mezunları için 2022 yılı KPSS (P93) puanı, ortaöğretim veya dengi okul (lise) mezunları içinse 2022 yılı KPSS (P94) puanı esas alınacağı belirtildi.

Başvuru detayları!

Adaylar yayımlanan ilan detaylarında belirtildiği üzere

1) Başvuru Formu (Resmi Sitemizde yer alan form doldurulacaktır)

2) Diploma Fotokopisi veya Mezuniyet Belgesi (e-Devletten alınacaktır.)

3) Fotoğraf (1 Adet)

4) KPSS Sonuç Belgesi

5) Kimlik Fotokopisi

6) Adli Sicil Kaydı (e-Devletten alınacaktır.)

7) İkametgâh Belgesi (e-Devletten alınacaktır.)

8) Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge (e-Devletten alınacaktır.)

Belgeleri ile beraber 18 Aralık 2023 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmelidirler. Başvurular http://www.ege.edu.tr web sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.

İlgili Makaleler