Ekonomi

Elektrik, doğalgaz, su faturasını ucuza getirmek mümkün! Otomatik fatura ödeme talimatına 150 TL hediye!

Banka yıl sonuna özel fatura talimatına 150 TL kazandıran bonus kampanyasını duyurdu. 10 Ocak 2023 tarihine kadar otomatik fatura ödeme talimatı ya da HGS talimatı verene toplamda 150 TL puan kazandırıyor.

Bankaların bireysel müşterilerine özel sunmuş olduğu tekliflere bir yenisi daha eklendi. Fatura talimatı vererek ödeme takip etme yükümlülüğünden kurtulurken ekstra nakit kazanma fırsatı da sağlıyor. Kampanyaya dijital uygulama üzerinden katılım sağlanabiliyor.

OTOMATİK FATURA TALİMATINA 150 TL KAZAN KAMPANYA ŞARTLARI

Elektrik, su, doğalgaz faturası başta olmak üzere internet ya da cep telefonu fatura ödeme talimatına 150 TL kazandıran kampanya süreci devam ediyor. Yalnızca Yapı Kredi altyapısı ile sunulan bu kampanyadan müşteri hesabı oluşturanlar faydalanabiliyor. Yapı Kredi mobil uygulama ya da bireysel internet şubesi üzerinden kısa sürede kampanyaya katılım sağlanabiliyor.

Otomatik fatura ödeme talimatına 150 TL kazandıran kampanyanın detayları belli oldu. 3 yeni otomatik fatura ödeme talimatı veren 100 TL puan kazanıyor. Kampanya dönemi devam ederken kredi kartı ile verilecek 3 yeni otomatik ödeme talimatı ise ekstra 50 TL puan kazandırıyor. Toplamda her banka müşterisi en fazla 150 TL puan kazanabiliyor.

OTOMATİK FATURA TALİMATINA 150 TL KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu kampanyadan faydalanmak isteyenlerin fatura talimatı dışında HGS talimatı vermesi de kabul ediliyor. Sistemde kayıtlı cep telefonu üzerinden yapılacak başvurular değerlendirmeye alınıyor. Doğalgaz, elektrik, su, internet, HGS talimatı ya da cep telefonu otomatik fatura ödemesi geçerli oluyor.

Kampanyaya katılım sağlamak isteyenler 10 Ocak 2023 tarihine kadar en az 1 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermelidir. Öncesinde kampanyaya katılım sağlanması gerekir. Cep telefonunun mesaj kısmına TALIMAT yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak TC kimlik numarası yazılmalı 4470‘e kısa mesaj olarak iletilmelidir.

İlgili Makaleler