Personel Alımı

Hastanede görevlendirilmek üzere kura ile 62 personel alımı yapılacak!

Yozgat Bozok Üniversitesi kura yöntemi ile 62 hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı yapacağını açıkladı. En az lise mezunları arasından personel alımı yapacak olan üniversiteye son başvuru tarihi 5 Haziran tarihi olarak belirtildi.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden Yozgat Bozok Üniversitesi için personel alım ilanı yayınlandı. Lise mezunlarının başvuru yapabileceği belirtilen ilanda kadroya seçilenlerin daimi olarak istihdam edileceği açıklandı. Hasta ve yaşlı bakım elemanı olarak çalışacak olan personeller, sağlık bakım teknisyeni, hemşire yardımcılığı, ebe yardımcılığı, yaşlı yardımcılığı, hasta bakımı, engelli bakımı kadrolarında olmak üzere toplamda 62 personel istihdam edilecek. Hastanede çalışmak isteyen vatandaşlar başvurularını İŞKUR üzerinden tamamlayabilirler.

HASTA VE YAŞLI BAKIM ELEMANI İÇİN ARANAN ÖZEL ŞARTLAR

1. Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak.

2. Başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, 36 yaşından gün almamış olmak.

3. Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi (Üniversite Hastanesi) bünyesinde vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmadığını belgelemek.

KURA TARİHİ VE YERİ

Kura çekimi, 15.06.2020 Pazartesi günü saat 14.00’de Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü Atatürk Yolu 7. Km 66900 Yozgat adresinde bulunan Yozgat Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezinde Noter huzurunda COVID-19 pandemisi nedeniyle halk sağlığını korumak amacıyla başvuru yapanların katılımına kapalı olarak yapılacak olup, Üniversitemizin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacaktır.

İLANA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ. 

İlgili Makaleler