Ekonomi

İstanbul’da gayrimenkul fiyatları rekor seviyelere ulaştı! Burgan Bank 2 milyon 912 bin TL’den satışa sunduğu 90 metrekarelik daire için “fırsat” çağrısı yaptı! Tüketiciler şaşkın!

Sene başından bu yana geliştirdiği avantajlı kart kampanyaları ve hem kendi bünyesinde hem de dijital bankacılık kolu olan ON Bank bünyesinde geliştirmiş olduğu uygun kredi hizmetleri ile dikkat çeken Burgan Bank, bu kez de icralık gayrimenkul satışı yapacağını belirtti. Banka, bu hizmeti için iş birliği yapmış olduğu Bankadan isimli platform üzerinden iki yeni ihale düzenlediğini ifade etti.

Burgan Bank yasal ihale platformlarından olan Bankadan ile yapmış olduğu iş birliği kapsamında düzenlediği iki ihale kapsamında bir dükkan ve bir daire için fiyat tekliflerini kabul ettiğini belirtti. İhalelerin devam ettiğine dikkat çeken banka, İstanbul ilinin aynı bölgesinde bulunan icralık gayrimenkullere ilişkin ayrıntıları paylaştı.

BURGAN BANK İSTANBUL SATILIK DAİRE İLANI!

Birçok özel banka gibi Bankadan isimli yasal ihale platformu ile iş birliği içerisinde olan Burgan Bank, elinde bulunan icralık bir gayrimenkulü platform üzerinden satışa çıkardığını duyurdu. Satışın tam hisse ile gerçekleşeceğini belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Burgan Bank Bankadan platformu üzerinden satışa sunmuş olduğu icralık gayrimenkulün daire nitelikli olduğunu ve söz konusu dairenin İstanbul ilinin Kartal ilçesinde bulunan 32 katlık DAP Kule rezidansında bulunduğunu belirtti. Dairenin toplam kullanım alanını 90 metrekare olarak açıklayan banka, ihale başlangıç bedelini 2 milyon 912 bin TL olarak ifade etti. İhaleye katılabilmek için yatırılması gereken hizmet bedeli ise 68 bin 723 TL olarak bildirildi.

BURGAN BANK İSTANBUL SATILIK DÜKKAN İLANI!

Burgan Bank Bankadan isimli platform üzerinden düzenlemiş olduğu ikinci ihalede yine İstanbul ilinin Kartal ilçesinde bulunan bir gayrimenkulü satışa çıkardığını belirtti. DAP Kule rezidansının giriş katında bulunan dükkan ve ihalesine ilişkin ayrıntılar paylaşıldı.

Burgan Bank Bankadan platformu üzerinden satışa sunmuş olduğu icralık dükkanın toplam kullanım alanını 159 metrekare olduğunu belirtti. Dükkanın tam hisse ile satışta olduğunu ifade eden özel banka, ihale başlangıç bedelini 4 milyon 350 bin TL olarak belirledi. İhaleye katılarak dükkan için fiyat teklifi vermek isteyen tüketicilerin ve yatırımcıların yatırmaları gereken hizmet bedeli ise 102 bin 660 TL olarak açıklandı.

İlgili Makaleler