Ekonomi

İzmir Torbalı ve İzmir Bayındır’da uygun fiyatlı gayrimenkul fırsatı! Apartman dairesi için 54 bin 280 TL, zeytinlik için 27 bin 140 TL isteniyor! Bu fırsatlar kaçmaz!

Ekonomi piyasalarında gözlenen hareketlilik sebebi ile yükselen hizmet ve hizmet ürünleri fiyatları, her sektörde olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de yüksek oranlı zamların gözlenmesine sebep oldu. Geçtiğimiz senenin son çeyreği itibari ile baş gösteren ve 2022 yılının sonlanmasına sayılı zaman kala da varlığını koruyan yüksek oranlı zamlar, gayrimenkul sahibi olmanın hayalini kuran vatandaşların ellerini kollarını resmen bağladı.

Yeni dönemde hem hammadde fiyatlarının artmaya devam etmesi hem de bazı kötü niyetli gayrimenkul sahiplerinin piyasanın üstünde değerlerden satış yapma hevesinde olmaları, hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulmuş olan gayrimenkullerin daha da üst seviyelere ulaşmasına sebep oldu. Bu durum karşısında sessizliğini bozan Anadolubank, elinde bulunan icralık gayrimenkuller için uygun fiyatlı ihaleler düzenlediğini ve bu kapsamda da her kesimden vatandaşa bütçeleri doğrultusunda gayrimenkul satışı yapacağını bildirdi.

İcralık gayrimenkul satışı için Intengo platformu ile el sıkışan Anadolubank, söz konusu platform üzerinden iki yeni ihale daha düzenlediğini bildirdi. İhalelere konu olan icralık gayrimenkullerin İzmir ilinde olduklarını belirten özel banka, ihale ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı.

ANADOLUBANK’TAN TÜKETİCİLERE UYGUN FİYATLI APARTMAN DAİRESİ!

İnönü Mahallesi Torbalı/ İzmir adresinde bulunan bir apartman dairesini Intengo platformu üzerinden satışa sunmuş olduğunu duyuran Anadolubank, ilgili ihale kapsamında tam hisse ile satış yapılacağını belirtti. Apartman dairesinin toplam kullanım alanını 120 metrekare olarak ölçen banka, ihale katılım bedelini 54 bin 280 TL olarak bildirdi. İhalenin başlangıç bedeli ise 1 milyon 150 bin TL olarak açıklandı.

ANADOLUBANK’TAN YATIRIMLIK ZEYTİNLİK SATIŞI!

Aynı ihale platformu üzerinden bir yeni ihale daha düzenlemiş olduğunu belirten Anadolubank, ikinci ihalesinde Demircilik Mahallesi Bayındır/ İzmir adresinde bulunan bir zeytinlik alanı satışa çıkardığını ifade etti. Zeytinliğin toplam kullanım alanını 16 bin 617 metrekare olarak ölçen banka, ihale katılım bedelini 27 bin 140 TL olarak açıkladı. İhalenin başlangıç bedeli ise 575 bin TL olarak bildirildi.

İlgili Makaleler