Personel Alımı

11 Şehir 9 İlçe İçin Yeni KPSS Şartsız Belediye Memuru ve İşçisi Alım İlanları Yayımlandı

Haftanın son işlem günü belediye başkanlıkları personel alım ilanları yayımladılar. Farklı şehirlerde bulunan belediye başkanlıklarınca yayımlanan personel alım ilanlarında çeşitli kadrolarda personel alımı için ilanlar bulunuyor. 

Farklı kadrolarda çeştli şehirlerde yapılacak personel alım ilanlarında yer alan açık pozisyonlar ilanlara başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin detayları sizlere aktarıyoruz.

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Yeni günde yayımlanan belediye personeli alım ilanları aşağıda yer alan şehirler ve belediyeler tarafından yapılacak. Ayrıca bu ilanların dışında halen başvuru süreci devam eden belediye personeli alım ilanları da bulunuyor. Haberimizin altında yer alan bağlantı üzerinden yeni yayımlanan ve başvuru süreci devam eden tüm bu ilanları görüntüleyebilirsiniz. 

İlanlara göre alım yapacağını ilan belediye başkanlıkları

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Ayvacık Belediyesi, Marmaris Polisevi, Yakutiye Belediyesi, Gaziantep Araban Belediyesi, Batman Belediyesi, Antalya Kaş Belediyesi, Çanakkale Ayvacık Belediyesi, Eskişehir Alpubel Enerji, İzmir Çeşme Belediyesi, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, İzmir Tire Belediyesi, 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan belediye başkanlıkları yayımladıkları ilanlar ile çok sayıda kadroda personel alımı gerçekleştirecek. Bu alımlarda Otobüs Şoförü, Kamyon Şoförü, İş Makinesi Operatörü, Büro Memuru, Büro İşçisi, Evrak Memuru, İşçi, Temizlik Personeli, Beden İşçisi, Genel İşçi, Mühendis, Tekniker, Teknisyen, Eğitmen, Öğrentmen, İdari İşler, Yaşlı Bakım Personeli gibi kadrolarda personel alımları yapılıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Belediyeler tarafından yayımlanacak personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların dikkat etmeleri gereken en önemli husus ilanlara alımlar özel koşullar belirleyici oluyor. Bu kapsamda adayların genel koşulların alım yapılacak kadro için belirlenen tüm özel koşulları sağlamaları gerekiyor.

 Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

İLANLARA BAŞVURULAR ŞAHSEN YAPILIYOR

Belediye Başkanlıkları tarafından yayımlanan belediye personeli alım ilanlarına başvurular şahsen yapılıyor. Belediyelerin yayımladıkları ilan metinlerinde yer alan başvuru evraklarını tamamlayan adaylar bu evraklarla belediye başkanlığına şahsen başvuruda bulunuyor. 

Belediye işçisi ve memuru alım ilanlarına dair diğer detaylar için TIKLAYINIZ

Belediye Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir