Personel Alımı

3 Belediye 2 SYDV’den KPSS Şartsız Personel Alım İlanları

15 Ocak tarihinde yayımlanan ilanlara göre 5 farklı devlet kurumu KPSS şartsız personel alım ilanı yayımladı. En az lise mezunu olmak üzere yapılacak bu alımlarda yer alan kadro bilgileri, ilanlara başvuru detayları ve başvuruların nasıl yapılacağına ilişkin ayrıntıları siz okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

İLANLARA DAİR GENEL BİLGİLER

* Kütahya Belediyesi yayımladığı personel alım ilanında 6 personel alımı yapacağını duyurdu. 3 Kadroda gerçekleştirilecek olan bu alımlarda Büro İşçisi, Beden İşçisi ve Temizlik İşçisi alımları yapılacak. 

* Kayseri Belediyesine bağlı olarak faaliyet gösteren birim bünyesine 5 farklı pozisyonda personel alımları olacak. Alımlar Şoför, Temizlik Görevlisi, Büro Personeli Motor Ustası, İş Makinesi Bakım Onarım Ustası pozisyonlarından yapılacak. 

* Mardin Kızıltepe Belediyesi yayımladığı ilanında işçi alımı yapacağını açıkladı. Belediye tarafından yayımlanan ilanda alımların Kamyon Şoförü ve Araç Arkası Temizlik İşçisi pozisyonuna gerçekleştirileceği ilan edildi. 

* Sivas Yıldızeli SYDV ise yayımladığı ilanında Sosyal Market ve Büro İşçisi alımı yapacağını açıkladı. 

* Sivas Gölova SYDV ile yayımladığı ilanında tek bir pozisyondan 4 personel alımı yapacağını alımlarında Evde Bakım Hizmetleri pozisyonundan olacağını duyurdu. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Yukarıda kadro bilgilerini verdiğimiz 5 farklı kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların başvuru koşulları için ilan metinlerini incelemeleri gerekiyor. Alım yapılacak kurum ve kadroların farklı olması nedeniyle başvuru koşulları ilandan ilana farklılık gösteriyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURU SÜREÇLERİNE DİKKAT

KPSS Şartsız yayımlanan personel alım ilanlarında başvuru süreçlerine dikkat edilmesi gerekiyor. Zira belediyeler ve benzeri kurumlar başvuru süreci için 2 veya 3 günlük bir süre tanıyabiliyorlar. Ayrıca söz konusu alım ilanlarına başvurular ilanın yayımlandığı belediyeye şahsen yapılıyor. 

İlan metinleri için;

Kütahya Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYIN

Kayseri Belediyesi personel alım ilanı için TIKLAYIN

Mardin Kızıltepe  personel alım ilanı için TIKLAYIN

Sivas Yıldızeli SYDV personel alım ilanı için TIKLAYIN

Sivas Gölova SYDV personel alım ilanı için TIKLAYIN

KPSS Şartsız Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: 
Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir