Personel Alımı

55 KPSS Puanıyla Memur, Tahsildar, Evlendirme Memuru ve Veznedar Alınıyor

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) ve belediyelerin kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları personel alım ilanlarını Kamuilanlari.com olarak sizlere anlık olarak aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza 3 belediye başkanlığınca yayımlanan ilanları derledik. 

55 ve 60 KPSS puan şartlarıyla yayımlanan ilanlara dair bilinmesi gereken detayları sizlerle paylaşıyoruz. 

BELEDİYE MEMURU ALIM İLANLARI

Memur alımı yapacağını duyuran belediyeler arasında Mardin ili, Nusaybin Belediye Başkanlığı, Mardin ili Derik Belediyesi ve Uludere Belediye Başkanlığı bulunuyor. Bu üç belediye başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanlarında yer alan kadrolar şunlar. 

55 KPSS Puan Şartıyla Yayımlanan İlanlar

Derik Belediyesi en az 55 KPSS puanına sahip adayların başvuru yapabileceği Zabıta Memuru, Muhasebe Memuru, Evlendirme Memuru, Veznedar ve Memur alımı yapacağını açıkladı. 

Nusaybin Belediye Başkanlığı da ilgili birimlerine en az 55 KPSS puan şartıyla Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ), Tahsildar, Memur, Sosyolog, Tekniker, Psikolog, Zabıta, Mühendis ve Bilgisayar İşletmeni alım için ilan yayımladı.

60 KPSS Puan Şartıyla Yayımlanan İlanlar

Uludere Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanında Zabıta Memuru alımı yapılacağı ilan edildi. Bu ilana başvuru için ise adayların en az 60 KPSS puanına sahip olmaları isteniyor. 

İLANLARA BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuru için adayların her kadro için belirlenen öğrenim, şart ve diğer özel şartları sağlamaları gerekiyor. Haberimizin altında bulunan ilan metinlerinde bu şartlara ulaşabilirsiniz. Genel şartları ise sizlere aktarıyoruz. 

T.C. Vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. Daha önceki çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. 

BAŞVURULAR

İlana başvuruda bulunacak her aday başvurusunu ilanı yayımlayan belediyenin belirttiği şekilde yapacak. Ayrıca ilanlara başvuru süreçleri konusunda da dikkat edilmeli. 

VHKİ, Memur, Tahsildar ve Zabıta Alım İlanı Yayımlandı

En Az 55 KPSS Puanıyla Evlendirme Memuru, Veznedar ve Düz Memur Alım İlanı Yayımlandı

Uludure Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alım İlanı Yayımladı

Kamu Personeli alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir