Personel Alımı

581 Kamu Personeli Alım İlanına Başvuru Süreci 21 Aralık’ta Sona Eriyor

Kamu kurumları kendilerine ait internet siteleri, DPB veya İŞKUR üzerinden yayımladıkları ilanlar ile kamu personeli alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu kapsamda geçtiğimiz haftalarda personel alımları için ilan yayımlayan ve başvuru süreci 21 Aralık tarihinde sona erecek olan kamu kurumlarının bu alım ilanlarını sizler için derledik. 

3 Devlet Kurumu toplam 581 kamu personeli alım ilanı detayları

MSB 523 PERSONEL ALIMI

Milli Savunma Bakanlığı yayımladığı bir ilan ile sözleşmeli Mühendis alımı yapacağını açıklamıştı. Toplam 523 personel alımının yapılacağını açıklayan kurum alımların Endüstri, Çevre, Elektronik, Fizik, Kimya, Makine, Elektrik, Metalurji, Bilgisayar, Mekatronik, Tekstil, Gemi İnşaat, Elektrik-Elektronik Mühendisliği branşlarından olacağını duyurdu. 

İlana başvurular MSB Personel Temin Daire Başkanlığı’nın web sayfası üzerinden yapılacak.

TUVASAŞ 43 PERSONEL ALIMI

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü yayımladığı kamu personeli alım ilanında Mülli Tren Projesi kapsamında görevlendirmek üzere sözleşmeli Mühendis alımı yapacağını açıklamıştı. Kurum alımların 6 farklı alandan gerçekleştirileceğini duyurmuştu. Alımlarda Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji-Malzeme Mühendisliği, Kimya Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. İlana başvurular kurumun ilgili birimlerine şahsen veya posta yoluyla yapılacak. 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI AB UZMAN YARDIMCISI

İçişleri Bakanlığı yayımladığı bir ilan ile Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı alımı yapacağını duyurmuştu. Üniversitelerin en az dört yıllık lisans eğitimi veren hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakültelerinden mezun adaylar yapılacak alımlarda 15 personel istihdamı sağlanacak. 

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Milli Savunma Bakanlığı, Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü ve İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan ilanlara ve ilan metinlerine ulaşmak için aşağıda sizlerle paylaştığımız bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Milli Savunma Bakanlığı 523 personel alım için TIKLAYINIZ

Türkiye Vagon Sanayii A.Ş. (TÜVASAŞ) Genel Müdürlüğü 43 personel alım için TIKLAYINIZ

İçişleri Bakanlığı 15 personel alım için TIKLAYINIZ

Personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir