Personel Alımı

60 KPSS Puan Şartıyla Yeni Zabıta Alım İlanı Yayımlandı

Uludere Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere Zabıta Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Önlisans mezunu 2 Zabıta Memuru alımının yapılacağının açıklandığı ilana dair detaylar şöyle,

KADRO BİLGİLERİ

Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre, herhangi bir önlisans programından mezun 1 Zabıta Memuru, Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler ön lisans programlarının birinden mezun adaylar arasından 1 Zabıta Memuru alımı yapılacak. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Uludere Belediyesi tarafından DPB aracılığıyla yayımlanan Zabıta Memuru alımları için belirlenen koşullar; İlan edilen memur kadrolarına atanmak için başvuracak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. 

Genel Koşullar

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

Özel Koşullar

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

BAŞVURU DETAYLARI

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 07.01.2019 den 04.02.2019 Salı günü saat 17.00’ ye kadar Uludere Belediyesi yazı işleri müdürlüğüne şahsen yapacaklar. 

Kamu Personeli alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir