Personel Alımı

60 KPSS Puanıyla Kadın/Erkek Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri Alım İlanı Yayımlandı

Senir Belediyesi kadrosunda personel açığı bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere personel alım ilanı yayımladı. Yayımlanan ilana göre lisans düzeyi mezun adaylar arasından İtfaiye ve Zabıta Memuru alımı yapılacak. 

KADRO DETAYLARI

Yayımlanan ilanda yer alan İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alım ilanında toplam 3 personel alımı yapılacağı alımların 1 İtfaiye ve 2 Zabıta Memuru olarak gerçekleştirileceği duyuruldu. 

İlana göre belirlenen eğitim şartı detayları şu şekilde;

2 Zabıta Memuru alım ilanına Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, şartını sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecek. İtfaiye Eri alım ilanında ise Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin herhangi birinden mezun olmak. En az B Sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, koşulları aranıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Senir Belediyesi tarafından ilan edilen başvuru koşulları şunlar;

Genel Koşullar

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamalarında bir sakınca bulunmamak.

Özel Koşullar

Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. İtfaiye eri ve zabıta memuru kadrolarına atanacaklar için 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 4 Mart ile 8 Mart tarihleri arasında yapacaklar. Başvurular belediyeye şahsen yapılacak olup başvurular sırasında boy kilo ölçümü yapılacak. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir