Personel Alımı

Adalet Bakanlığı CTE Yurtdışı İçin 2 Bin Euro Maaşla Personel Alıyor

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü yayımladığı bir ilan ile yurt dışında görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan ilana göre alım yapılacak personellere en az 2 bin Euro maaş verilecek. 

Adalet Bakanlığı CTE tarafından ilan edilen yurt dışı danışman alım ilanında yer alan ayrıntıları ve ilan metnini haberimizde sizlere aktarıyoruz. 

ADALET BAKANLIĞI YURT DIŞI PERSONEL ALIMI

Adalet Bakanlığı Ceza Ve Tevkifevleri (CTE) tarafından yayımlanan personel alım ilanına göre, alımlar Adli Yardımın Güçlendirilmesi Projesi kapsamında gerçekleştirilecek Alım yapılacak kadro ise Yerleşik Eşleştirme Danışmanı (RTA) Asistanı olarak açıklandı. 

İlana başvurular için adaylardan talep edilen başvuru koşulları İngilizce bir başvuru kılavuzu ile adaylara duyuruldu. Adalet Bakanlığı Ceza Ve Tevkifevleri (CTE) tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların, bu başvuru kılavuzunda yer alan ve Kamuilanlari olarak sizlere aşağıda aktardığımız tüm şartlara haiz olmaları gerekiyor. 

İlana başvuruda bulunacak adayların başvurularını bu kılavuza göre yapacaklar. İşte o başvuru kılavuzu (resim halinde sizlerle paylaşıyoruz)

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Adli Yardımın Güçlendirilmesi Projesi kapsamında Yerleşik Eşleştirme Danışmanı (RTA) Asistanı kadrolarına yapılacak yurt dışı alım ilanlarına başvuruların nasıl yapılacağı sorusu Adalet Bakanlığı Ceza Ve Tevkifevleri (CTE) tarafından açıklandı. 

Bakanlık ilana başvuru yaparak görev alacaklara ise en az 2 bin euro maaş ödemesi yapılacağı duyuruldu. Maaşların aylık olarak ödeneceği bildirildi ve başvuruların 26 Aralık 2018 tarihinde sona ereceği ifade edildi.

Kamu personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Instagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir