Personel Alımı

Adaylar Dİkkat! Bu Kurumların Memur Alım İlanlarına Başvurular İçin Son Gün

Kamu kurumları yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında bulunan personel açığını gidermek için çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacaklarını ilan ediyorlar. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde yayımladıkları alım ilanları personel alımı yapacağını ilan eden 4 farklı kamu kurumunun ilanına başvuru süreci doluyor. 

Kamu İlanları olarak bizlerde bu alım ilanlarını siz okuyucularımız için derledik. İşte personel alımı yapacak ancak başvuru süreci gün sonunda dolarak kurumların ilanlarına dair detaylar,

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

Haberimizin başında 4 farklı kamu kurumu tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru sürecinin sona erdiğini hatırlattık. Bu kamu kurumları arasında Emniyet Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü, Derik Belediye Başkanlığı ve Çanakkale Belediye Başkanlığı yer alıyor.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu alım ilanlarına dair kadro ve alım yapılacak personel sayısına ilişkin detaylar şu şekilde;

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile kadrolu hizmetli alımı yapacağını duyurdu. Alımlarda toplam 21 şehir için hizmetli alımı gerçekleştirilecek olup bu kadro için kurum toplam 54 personel istihdamı yapacak. Adayların KPSS’den en az 70 almış olmaları gerekiyor. 

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Orman Genel Müdürlüğü yayımladığı bir personel alım ilanı ile Orman Muhafaza Memuru alımı yapcağını ilan etmişti. Kurum tarafından yapılan açıklamada alımlarda 20 Orman Muhafaza Memuru alımı yapılacağı ilan edildi. İlana başvuru için gerekli KPSS Şartı ise en az 70 puan.

DERİK BELEDİYESİ

Mardin Derik Belediye Başkanlığı; Zabıta Memuru, Vezne Memuru, Memur, Evlendirme Memuru, Muhasabe Memuru kadrolarına personel alımı yapılacak. Alımlara en az lise mezunu ve 55 KPSS puanına sahip adaylar başvuru yapabilecek.

ÇANAKKALE BELEDİYESİ

Çanakkale Belediye Başkanlığı İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı yapıyor. En az 60 KPSS ile başvuru yapılabilecek olan alımlarda ise toplam 10 memur görevlendirilecek. 

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan genel koşulları sağlamaları gerekiyor. 

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, angi kadroya başvuru yaptığına dair dilekçe (Her Aday Eğitim durumuna göre sadece bir kadroya müracaat edebilir.)

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Söz konusu personel alım ilanlarına dair tüm ayrıntıları aşağıda sizlere verdiğimiz bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mardin Derik Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ 

Çanakkale Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

EGM Kadrolu Hizmetli alım ilanı için TIKLAYINIZ

OGM Memur alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamu personeli alım ilanlarından haberdar olmak için mobil uygulamamızı indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir