Personel Alımı

Aile Bakanlığı SYDV 60 KPSS ile Memur, KPSS’siz İşçi Alım İlanları

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren Sosyal Yardım ve İnceleme Vakıfları yayımladıkları ilanlar ile memur alımları yapıyorlar. En az 60 KPSS puanına sahip olan adayların başvuru yapabileceği SYDV memur alım ilanları için yayımlanan ilanları sizlere aktarıyoruz. 

SYDV MEMUR ALIM İLANLARI

Sosyal Yardım ve İnceleme Vakıfları tarafından yayımlanan memur alım ilanlarında iki farklı SYDV memur alım ilanı bulunuyor. Bu alım ilanlarının dışında ayrıca SYDV’ler işçi alımları da yapıyorlar. Buna göre bu memur ve işçi alımlarına dair detaylar şöyle;

SYDV Memur Kadroları; İstanbul Esenyurt SYDV tarafından yayımlanan memur alım ilanında Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru alımı yapılacağı duyuruldu. Erzurum Çat SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanına ise Büro Memuru alımı yapılacağı bildirildi. 

SYDV işçi Kadroları; İşçi alımı yapacağını duyuran SYDV’ler arasında ise Sivas Gölova SYDV, Ordu Altınordu SYDV, Bingöl Karlıova SYDV, Burdur Bucak SYDV, Antalya Kaş SYDV ve Konya Taşkent SYDV bulunuyor. Bu Sosyal Yardımlaşma Vakıfları yayımladıkları ilanlarında Büro İşçisi, Beden İşçisi, Hasta Bakım Personeli, Temizlik İşçisi gibi kadrolarda personel alımları yapıyorlar. 

SYDV MEMUR ALIMI KOŞULLARI

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları tarafından yayımlanan ilanlara başvuru koşulları genel olarak şunlardır. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Alım yapılacak kadroya göre belirlenmiş öğrenim şartını karşılamak, vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, sosyal iletişim becerisine sahip olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, ilanın yayımlandığı şehirde ve ilçede ikamet ediyor olmak (bu şart değişkenlik göstermektedir), bilgisayar ve Office programlarını ileri düzeyde kullanmak. B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olmak (Bu şart tüm vakıf birimleri için geçerli değil)

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

SYDV İşçi alımı için yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adaylar için tüm detayları aşağıda yer alan bağlantı üzerinden öğrenebilirsiniz. 

SYDV Memur alımı başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için ise Aile Bakanlığı’na bağlı başvuru adresinin bağlantı adresini paylaşıyoruz. 

SYDV işçi alımlarına başvuru yapacak adaylar için TIKLAYINIZ

SYDV memur alımlarına elektronik başvuru için TIKLAYINIZ

SYDV Personel alım ilanlarından anında haberdar olmak için

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir