Personel Alımı

Aile Bakanlığı SYDV KPSS Şartsız İşçi Alım İlanları

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanlığı’na bağlı ve Türkiye’nin her şehrinde faaliyet gösteren Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları kadrolarında eksik bulunan birimlerine personel alım ilanları yayımlıyorlar. 

Bu haberimizde siz okuyucularımıza 3 farklı şehirde bulunan SYDV’ler tarafından yayımlanan işçi alım ilanlarını derledik. İşte o detaylar,

SYDV İŞÇİ ALIM İLANLARI

İşçi alımı için ilan yayımlayan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları arasında Afyonkarahisar Kızılören SYDV, Antalya Kaç SYDV ve Manisa Saruhanlı SYDV bulunuyor. Bu üç SYDV çeşitli pozisyonlarda işçi alımı yapacaklarını duyurdular. 

İlanlara göre oluşan kadro detayları ise şu şekilde;

Afyonkarahisar Kızılören SYDV tarafından yayımlanan personel alım ilanında Evde Bakım Personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Bu kadroya ilişkin başvuru tarihlerinde ilanın yayımlandığı tarih gösterilmekte. İlana başvuruda bulunacak adaylar ilan metninde yer alan telefon numarası aracılığıyla bilgi alabilirler. 

Antalya Kaç SYDV yayımladığı personel alım ilanında, Çınarların Gölgesinde Sevgi ve Saygı Evleri isimli proje kapsamında personel alımı yapacağını açıkladı. İlana göre alımlar 8 Şubat tarihine kadar devam edecek ve alımlar Şoför ile Temizlik İşçisi kadrolarına yapılacak. 

Manisa Saruhanlı SYDV personel alım ilanına göre alımlar Yaşlı Bakım Personeli ve Ev Temizliği Personeli kadrolarına yapılacak. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını 4 Şubat tarihine kadar yapabilecekler. 

GENEL BAŞVURU KOŞULLARI

SYDV’ler tarafından yayımlanan personel alım ilanlarına başvuru yapacak adayların aşağıda yer alan koşulları sağlaması gerekiyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’ind maddesinde belirtilen şartları taşımak. Kamu Haklarından mahrum olmamak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak.  657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

BAŞVURU DETAYLARI

İlanlara başvuru süreci hakkında detayları sizlere yukarıda aktardık bu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar başvurularını ilgili kurumlara şahsen yapacaklar. Adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilan metinlerine ulaşabirler. 

Afyonkarahisar Kızılören SYDV personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Antalya Kaç SYDV personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Manisa Saruhanlı SYDV personel alım ilanı için TIKLAYINIZ
 
Kamu Personeli Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir