Personel Alımı

Askeri Kurumlara 221 Sivil Devlet Memuru Alımı Yapılıyor

Kamu kurumları yayımladıkları ilanlar ile kadrolarında personel açığı bulunan birimlerinin ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyorlar. Bu kapsamda askeri kurumlarda sivil memur alımları yapıyorlar. Kamuilanlari.com olarak bizlerde sivil memur alım ilanı yayımlayan askeri kurumların alım ilanlarını haberimizde derledik. 

SİVİL MEMUR ALIMI YAPAN ASKERİ KURUMLAR

DPB, MSB Personel Temin Daire Başkanlığı veya İŞKUR üzerinden yayımladıkları personel alım ilanları ile memur alımı yapacağını açıklayan askeri kurumlar arasında Milli Savunma Bakanlığı, Kuvvet Komutanlıkları, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi ve Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı bulunuyor. 

Bu kurumların yayımladıkları personel alım ilanlarında yer alan açık kadroların tamamını sizlere aktarıyoruz. 

MEMUR ALIM İLANI DETAYLARI

Yukarıda yer alan askeri kurumları yayımladıkları memur alım ilanlarında yer alan açık kadroları sizlerle paylaşıyoruz. 

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, DPB’de yayımladığı bir ilan ile 34 personel alımı yapacağını duyurdu. Kurum yayımladığı ilanında 5 mühendis ve 19 kişide proje asistanı alımı yapacak. 

Milli Savunma Bakanlığı yayımladığı personel alım ilanında kendi bünyesinde ve kuvvet komutanlıklarında görevlendirmek üzere Mühendis, Hesap Sorumlusu, VHKİ, Hukuk Uzmanı, Teknisyen (Çeşitli meslek gruplarından), İş Güvenliği Uzmanı, Psikolog, Aşçı, Gemi Adamı Öğretmeni, Teknisyen, Hademe, Hizmetli, Berber, Uzman, Psikolog, Sosyal Medya Uzmanı, Coğrafyacı, Mal Sorumlusu, Memur. kadrolarına personel alımı yapacağını duyurdu. 

MSB Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı alım ilanında; Hukuk, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Küresel ve Uluslararası ilişkiler, Küresel Siyaset ve Uluslararası ilişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, İşletme bölümlerinden mezun adaylar arasından söz konusu kadroda personel alımı gerçekleştirecek.

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı yayımladığı bir ilan ile KPSS puan sıralaması esasına göre açıktan devlet memuru alımı yapacağını duyurdu. 

İLANLARA İLİŞKİN AYRINTILAR

Kadro bilgilerini paylaştığımız personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan bağlantılar üzerinden ilanlara ilişkin tüm ayrıntıları görüntüleyebilirler.

Milli Savunma Bakanlığı sivil personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

MSB Silahlı Kuvvetler sivil personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi sivil personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı sivil personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Kamu Personeli alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir