Personel Alımı

Boru Hatları İle Petrol Taşıma (BOTAŞ) 186 İşçi Alım İlanı Yayımladı

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) kadrosunda personel açığı bulunan birimlerinde görevlendirmek üzere personel alımı yapacağını ilan etti. Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında alımların İŞKUR üzerinden gerçekleştirileceği açıklandı. 

BOTAŞ işçi personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların bilmeleri gereken tüm detayları Kamuilanlari.com olarak sizlerle paylaşıyoruz. 

BOTAŞ PERSONEL ALIM İLANINDA YER ALAN KADROLAR

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) tarafından Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların başvuru yapabilecekleri kadro listesi şu şekilde,

İtfaiye Görevlisi, Büro İşçisi, Büro Görevlisi, Aşçılık, Lojistik Elemanı, Diğer Teknisyen ve Teknikerler (Makine, İnşaat Teknolojisi, Bilgisayar, Elektrik Elektronik), Mühendis (Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği, Makine, Jeofizik, Çevre, Bilgisayar, Elektrik Elektronik), Uzman Yardımcısı (İİBF, İşletme), Sağlık Memuru (İlk ve Acil Yardım), Uzman Yardımcısı (Kamu Yönetimi, Adalet, Hukuk, Ekonometri), Uzman Yardımcısı (harita Kadastro, Bilgi Yönetimi/İşletme Yönetimi, Uluslararası İlişkiler / Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler)Endüstri Mühendisliği

İlana başvuru yapacak adaylar için yukarıda yer alan bölümlerin dışında da bazı bölümlerden alımlar yapılacak. Haberimizin altında yer alan ilan metninde bu bölümlere ulaşabilirsiniz. 

BAŞVURU KOŞULLARI

BOTAŞ personel alım ilanında alımların Ocak ayı ile başlayacağını ve başvuru koşulların ilan metninde yer alacağını duyurdu. İlana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen bu koşulları genel olarak bizler aşağıda aktardık. 

Türk vatandaşı olmak, kadrolara göre belirlenen eğitim şartını sağlamak, ilanda KPSS şartı talep edilirse asgari KPSS puanına sahip olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, bazı kadrolar için belirlenen ehliyet şartını sağlamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) yayımladığı ilanında alımlara başvuruların 31.12.2018-04.01.2019 Tarihleri Arasında Türkiye İş Kurumunun http://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/JobsOnAir.aspx internet adresi üzerinden yapılacağını duyurdu. 

İlan metni için TIKLAYINIZ

DPB’de Yayımlanan Kamu Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir