Personel Alımı

BOTAŞ 186 İşçi Alım İlanı Başvuru Süreci Sona Eriyor

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ), Devlet Personel Başkanlığı ve Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımladığı personel alım ilanı ile 186 işçi alımı yapacağını duyurmuştu. 

Çok sayıda kadroda yapılacak olan personel alımları için başvuruları almaya başlayan BOTAŞ, alımlara son başvuru tarihini 4 Ocak olarak duyurmuştu. Adayların başvuru süreci sona ermeden önce başvurularını tamamlamaları gerekiyor. 

İlanda yer alan kadro ve başvuru detaylarını sizlere tekrar hatırlatıyoruz.

BOTAŞ PERSONEL ALIM İLANI

BOTAŞ tarafından yayımlanan personel alım ilanında çok sayıda kadroda personel alımları olacağı duyuruldu. Bu kadrolara arasında aşağıda sizlere aktardığımız pozisyonlar bulunuyor. 

İtfaiye Görevlisi, Büro İşçisi, Büro Görevlisi, Aşçılık, Lojistik Elemanı, Diğer Teknisyen ve Teknikerler (Makine, İnşaat Teknolojisi, Bilgisayar, Elektrik Elektronik), Mühendis (Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği, Makine, Jeofizik, Çevre, Bilgisayar, Elektrik Elektronik), Uzman Yardımcısı (İİBF, İşletme), Sağlık Memuru (İlk ve Acil Yardım), Uzman Yardımcısı (Kamu Yönetimi, Adalet, Hukuk, Ekonometri), Uzman Yardımcısı (harita Kadastro, Bilgi Yönetimi/İşletme Yönetimi, Uluslararası İlişkiler / Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler)Endüstri Mühendisliği

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adayların yukarıda yer alan kadrolar için belirlenen özel koşulların dışında sağlamaları gereken genel başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. 

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, kadrolara göre belirlenen eğitim şartını sağlamak, İlgili KPSS puan türünden en az 60 puan almış olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak; askerliğini yapmış olmak, tecilli durumda bulunmak yada muaf olmak, görevini yapmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, bazı kadrolar için belirlenen ehliyet şartını sağlamak, güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. 

BAŞVURU SÜRECİ SONA ERİYOR

Boru Hatları İle Petrol Taşıma Anonim Şirketi (BOTAŞ) tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru süreci 4 Aralık saat 23.59 tarihi itibariyle sona erecek. İlana başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Başvurular elektronik ortamda yada İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla yapılacak. 

BOTAŞ Personel alımı İlan metni için TIKLAYINIZ

DPB’de Yayımlanan Kamu Personeli alım ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir