Personel Alımı

Çanakkale Belediyesi İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alım İlanı

Çanakkale Belediyesi kendisine ait web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından yayımlanan ilan metninde yer alan kadro bilgileri ile genel ve özel başvuru koşullarını sizlere aktarıyoruz. 

YENİ PERSONEL ALIM İLANI

Çanakkale Belediyesi’nin yayımladığı personel alım ilanında İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru kadrolarına toplam 10 memur alımı olacağı bildirildi. İlanda  her kadro için alım yapılacak olan personel sayısı 5 olarak açıklandı. İlanda yer alan kadro ve öğrenim bilgileri ise şu şekilde oldu.

5 İtfaiye Eri alım ilanına ”İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Meslek Yüksek Okulundan Mezun olmak ve En az (C) sınıfı Sürücü Belgesi sahibi olmak” şartlarını sağlayan adaylar başvuruda bulunabilecek.

5 Zabıta Memuru alım ilanına başvuru yapacak adaylardan sağlanması istenilen koşullar ise şöyle, ”Herhangi bir Lisans programından Mezun olmak ve En az (B) Sınıfı Sürücü Belgesi Sahibi Olmak.”

BAŞVURU KOŞULLARI

İlana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen genel koşullar;

Türk vatandaşı olmak., Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, . Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. . İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. . Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

YDS VE KPSS ŞARTI

İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı için başvuru yapacak adayların KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekiyor. 

Zabıta Memuru kadrolarına atanacaklar için son beş yıl içerisinde YDS İngilizce sınavından en az (D) seviyesinde puan almış olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

İlan için başvuru süreci 11/02/2019 gününde başlayacak olup 15/02/2019 Cuma günü saat 17.00′ ye kadar kadar devam edecek. İlana başvurular şahsen yapılacak. 

Kamu kurumlarınca yayımlanan tüm personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir