Personel Alımı

Devlet Kurumları Sağlık Memuru, Düz Memur ve Bilişim Personeli Alımı Yapıyor

Devlet kurumları yayımladıkları personel alım ilanları ile çok sayıda pozisyonda personel alımı yapmaya devam ediyorlar. Bu haberimizde siz okuyucularımıza Kamu Kurumları tarafından yayımlanan bu memur alım ilanlarında yer alan ilanları derledik.

55, 60 ve 65 KPSS puanıyla başvuruda bulunabileceğiniz memur alım ilanlarında çok sayıda kadroda alımlar yapılacak. Ayrıca ilanlarda lise, önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapabilecekleri kadrolar bulunuyor. 

İşte söz konusu alım ilanlarına dair bilinmesi gereken tüm ayrıntılar. 

ALIM YAPACAK KURUMLARA DAİR DETAYLAR

DPB’de yayımlanan sözleşmeli personel alım ilanları ile KPSS B grubu personel alım ilanlarında yer alan duyurulara göre; Gaziantep Üniversitesi ile Eskişehir Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı yapacaklar. Yıldız Teknik Üniversitesi ise Sözleşmeli Bilişim Personeli alımı gerçekleştirecek. Nusaybin Belediye Başkanlığı, Mardin Derik Belediye Başkanlığı, Çanakkale Belediye Başkanlığı ve Lüleburgaz Belediye Başkanlığı da çok sayıda alanda ofis memuru alımı yapacak. 

KADRO BİLGİLERİ

Peki yukarıda yer alan kurumlar tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanlarında, hangi kadrolarda memur alımları yapılıyor? İşte kadro detayları,

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni, Tahsildar Memuru, Memur, Sosyolog, Vezne Memuru, Memur, Evlendirme Memuru, Muhasabe Memuru, Tekniker, Mühendis, Psikolog, Zabıta ve Bilgisayar İşletmeni, Hemşire ve Bilişim Personeli.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarında adayların tamamının sağlamaları gereken başvuru koşullarını aşağıda aktarıyoruz. Özel şartlara ise haberimizin altında yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak.

İLANLARA DAİR DETAYLAR

Sizlere genel kadro detaylarını aktardığımız personel alımları için aşağıda yer alan bağlantıları kullanabilirsiniz. 

Yıldız Teknik Üniversitesi Bilişim Personeli Alımı Yapıyor

Gaziantep Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayımladı

Eskişehir Üniversitesi Hastanesine 55 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor

Nusaybin Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Mardin Derik Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ 

Çanakkale Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Lüleburgaz Belediye Başkanlığı personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Tüm Kamu Personeli alım ilanlarını yakından takip etmek istiyorsanız uygulamamızı telefonunuza indirin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir