Personel Alımı

Devlet Kurumlarına KPSS Puanı İle Hizmetli Alımı Yapılıyor

Adli Tıp Kurumu ilgili birimlerinde görev vermek üzere çeşitli kadrolarda memur personel alımı yapacağını adaylara ilan etmişti.

Resmi Gazete üzerinden yayımlanan personel alım ilanında başvuruların KPSS puan sıralaması esasına göre olacağı açıklanırken alımlarında sözlü sınav puan sıralaması esasına göre yapılacağı açıklandı. 

Kurum tarafından ilan edilen alımlarda yer alan memur kadrolarından bir tanesi de Hizmetli (Destek Personeli) kadrosu oldu. 

ATK HİZMETLİ ALIM İLANI

Adli Tıp Kurumu adaylara ilan ettiği açık kadro listesinde alım yapacağı memur pozisyonlarını, ”Biyolog, Diğer Teknik Hizmetler Personeli (Kimyager), Büro Personeli, Hizmetli (Destek Personeli), Teknisyen, Hemşire, Laborant, Sağlık Teknikeri ve Diğer sağlık Personeli (Sağlık Teknisyeni) olarak duyurdu. 

Hizmetli kadrosu içinde personel alımı yapacağını duyuran ATK bu pozisyona 6 personel alımı yapacak. 

Hizmetli alımları; Antalya Adli Tıp Grup Başkanlığı, Diyarbakır Adli Tıp Grup Başkanlığı, Erzurum Adli Tıp Grup Başkanlığı, Şanlıurfa Adli Tıp Şube Müdürlüğü ve Van Adli Tıp Şube Müdürlüğü bünyesine yapılacak. 

Başvuru Koşulları

Adayların sağlamaları gereken genel başvuru koşullarının yanı sıra Hizmetli kadrosu için belirlenen özel koşullarda başvuru kılavuzunda mevcut. Bu pozisyon için belirtilen bu başvuru koşullarının tamamını sizlere aktarıyoruz. 

Öğrenim Şartı: Ortaöğretim Kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

KPSS Şartı: 2018 yılı KPSS’den en az 70 puan alan adaylar Hizmetli kadrosu için başvuru yapabilecekler. 

Yaş Şartı: 35 yaşını bitirmemiş olmak. 01 Ocak 1983 ve sonrasında doğmuş olmak.

Diğer Koşullar: 657 sayılı Kanunun değişik 48/1-A/5 bendinde sayılan suçlardan mahkûm olmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması sonucu olumlu olmak. görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Adli Tıp Kurumu personel alım ilanı için başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını 26 Ağustos tarihinden 6 Eylül tarihine kadar yapabileceklerdir. 

İlana dair tüm detaylar ve diğer kadro bilgileri için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir