Personel Alımı

En Az 50 ve 55 KPSS Şartıyla Memur Alımı Yapan Belediyeler

6 farklı belediye başkanlığı Devlet Personel Başkanlığı, Türkiye İş Kurumu ve kurumların kendilerine ait internet siteleri üzerinden çok sayıda memur alımı yapacaklarını ilan ettiler. Ocak ayı sonu ve Şubat ayı başında başvuru yapılabilecek olan bu personel alımlarını siz okuyucularımıza aşağıda aktarıyoruz. 

BELEDİYE MEMUR ALIM İLANLARI

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan Kamu İlanları ile işçi alım ilanlarını siz okuyucularımıza aktarmaya devam ediyoruz. Bu haberimizde siz okuyucularımıza belediyelerin yayımladıkları alım ilanlarını aktarıyoruz. 

Bu kapsamda alım ilanı yapacağını duyuran belediyeler arasında Mardin ili, Nusaybin Belediye Başkanlığı, Mardin ili Derik Belediyesi, Uludere Belediye, Gündoğmuş Belediye Başkanlığı, Kaçkar İtfaiye Mezbahane ve Katı Atık Birliği, Çanakkale Belediyesi bulunuyor. 

KADRO BİLGİLERİ

Hangi belediyeler hangi kadrolardan memur alımı yapacak? İşte yanıtı;

Derik Belediyesi en az 55 KPSS puanı ile Zabıta Memuru, Muhasebe Memuru, Evlendirme Memuru, Veznedar ve Memur, Nusaybin Belediye Başkanlığı da ilgili birimlerine en az 55 KPSS ile Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ), Zabıta, Memur ve Bilgisayar İşletmeni, Uludere Belediye Başkanlığı 60 KPSS ile Zabıta Memuru, Gündoğmuş Belediye Başkanlığı Bilgisayr kullanabilen Memur, Kaçkar İtfaiye Mezbahane ve Katı Atık Birliği İtfaiye Eri, Çanakkale Belediyesi 70 KPSS puanıyla İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru alımı yapacağını duyurdu. 

BAŞVURU KOŞULLARI 

Söz konusu belediye personeli alımı için ilan yayımlayan belediyeler çeşitli kadrolarda alımlar yapacaklarını ilan ettiler. 

Bu kadrolar için farklı farklı başvuru koşulları belirleyen belediye başkanlıkları; her kadro için deneyim belge, öğrenim ve diğer özel şartların karşılanmasını istiyor. Bu şartları karşılamayan adayların ise başvuruları kabul edilmiyor. 

Bu bağlamda memur alımı yapacağını ilan eden 6 farklı belediye başkanlığı tarafından belirlenen tüm bu koşulları detayları ile sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

T.C. Vatandaşı olmak, Kamu Haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak. Daha önceki çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. 

Özel koşullara ilişkin kamu kurumlarınca yapılan açıklamaların tamamına ise aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Belediye personeli alım ilanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanı yayımlayan belediyelere şahsen yapacaklar. Adaylar başvurularını Ocak ayı sonu ve Şubat ayı içerisinde yapacaklar. Başvurularda ise adayların temin etmeleri gereken evraklar bulunuyor. Bu evraklara haberimizin altında bulunan bağlantılar üzerinden ulaşabilirsiniz. 

İlan Metinleri;

Gündoğmuş Belediyesi Memur Alım İlanı Yayımladı

Çanakkale Belediyesi İtfaiye Eri ve Zabıta Memuru Alım İlanı

İtfaiye Eri Alımı İçin Yeni İlan Yayımlandı​​​​​​​

VHKİ, Memur, Tahsildar ve Zabıta Alım İlanı Yayımlandı

En Az 55 KPSS Puanıyla Evlendirme Memuru, Veznedar ve Düz Memur Alım İlanı Yayımlandı

Uludure Belediye Başkanlığı Zabıta Memuru Alım İlanı Yayımladı

Belediye personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir