Personel Alımı

En az 6-8 bin lira maaşla sağlık personeli alımı yapılacak! Başvuru şartları açıklandı

Türk Kızılayı tarafından yüksek maaşlar görev yapacak KPSS şartsız personel alım ilanı yayınlandı.

KPSS şartı aranmayan personel alım ilanında Kızılay bünyesinde görevlendirilecek personelin  Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi (Doktor 2020) olduğu öğrenildi.

En az 6-8 bin lira maaşla işe alınacak personellerin Ankara’da görev yapacağı bildirildi.

EN AZ 6-8 BİN LİRA MAAŞLA KIZILAY SAĞLIK PERSONEL ALIMI YAPACAK

Kızılay tarafından yayınlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. Arıca şu açıklama yapıldı:

“Dünyanın en önemli insani yardım kuruluşlarından biri olan, afet müdahale ve sosyal hizmetlerin yanı sıra Türkiye’nin kan ihtiyacının tamamını gönüllü bağışçılarından karşılamak için 2005 yılından bu yana “Ulusal Güvenli Kan Temini Programı”nı yürüten 151 yaşındaki Türk Kızılay olarak Bölge Kan Merkezimizde görevlendirilmek üzere Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi / Doktor aramaktayız. ” 

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI BAŞVURU ŞARTLARI BELLİ OLDU

Ayrıca Kızılay’ın yayınladığı sağlık personeli alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları da açıklandı. Başvuru şartları arasında Tıp Fakültesi mezunu olup  Mikrobiyoloji, Klinik Mikrobiyoloji veya Enfeksiyon Hastalıkları ana bilim dallarından birinde uzmanlık diplomasına sahip, Tercihen kan bankacılığının laboratuvar uygulamalarına yönelik alanlarda (kan bağışçısı tarama ve doğrulama testleri, immünohematolojik testler, kalite kontrolü) en az 3 yıllık deneyim sahibi olması gerektiği sıralandı. Açıklanan başvuru şartları arasında ayrıca şu şartlar da sıralandı:

Tercihen iyi düzeyde İngilizce bilen,

Tam zamanlı çalışabilecek,

Takım çalışmasına yatkın,

Sosyal sorumluluk bilincine sahip,

Mecburi hizmetini tamamlamış,

Seyahat engeli olmayan,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANINA BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir