Personel Alımı

Gündoğmuş Belediyesi Memur Alım İlanı Yayımladı

Gündoğmuş Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak Memur alımı yapacağını duyurdu. Sözlü sınav esasına göre yapılacağı açıklanan memur alım ilanına iki personel istihdamı sağlanacak. Alımlara başvuru yapacak adaylar için yayımlanan başvuru koşulları şöyle;

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesinin (A) fıkrasında belirtilen aşağıdaki genel şartlara sahip olmaları gerekmektedir. Bu koşullar Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. örevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

İlana başvuruda bulunacak adaylardan talep edilen özel koşullar ise şu şekilde, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin Kamu Yönetimi bölümünden mezun olmak. M.E.B.’den Onaylı Bilgisayar İşletmeni Sertifikası Sahibi Olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek ve 2018 yılı Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve en az 70 puan almış olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

Başvuru koşullarını sağlayan adaylar başvurularını 25 Ocak ile 29 Ocak tarihleri arasında Gündoğmuş Belediye Başkanlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapacaklar. 

Personel alım ilanlarından ve başvuru sürecinden anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir