Personel Alımı

Günün 60 KPSS Şartıyla ve KPSS’siz Yayımlanan Belediye Personeli İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan belediye personeli alım ilanları gün aşırı güncelleniyor. Söz konusu alım ilanlarını belirli aralıklarla aktarıyoruz. Bu haberimizde de siz okuyucularımıza farklı belediyeler tarafından yayımlanan belediye işçisi alım ilanlarını derledik. 

ALIM İLANI YAYIMLAYAN KURUMLAR

İŞKUR’un resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan ilanlar; Abana Belediyesi, Tortum Belediyesi, Bartın İl Özel İdaresi, Uzundere Belediyesi ve Amasya Üniversitesi tarafından yayımlandı. 

İlan Yayımlar Kurumlar ve Alım Yapacakları Kadrolar

Bu alım ilanları arasında Amasya Üniversitesi en kapsamlı alım ilanını yayımladı. Buna göre kurum Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Uzundere Belediyesi Muhasebeci alımı yapacağını ilan ederken Tortum Belediyesi (Şoför) alım ilanı yayımladı. Bartın İl Özel İdaresi Orman Mühendisi alımı yapacağını duyurdu. Fethiye Polisevi Oda Görevlisi, Ağın Belediyesi Beden İşçisi, üler Sulama Birliği Ziraat Mühendisi, İdil Öğretmenevi Kalorifer Ateşçisi alımı yapacak.

BAŞVURU KOŞULLARI

Söz konusu alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların belediye yönetmeliğinde yer alan koşullar ile birlikte yukarıda yer alan kadrolar için belirlenen özel şartları sağlamaları bekleniyor. 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belediyeler tarafından yayımlanan ilanlarda yer alan pozisyonlar için belirlenen eğitim şartını sağlamak, varsa deneyim, sertifika ve belge şartlarını sağlamak, görevini düzenli yapmaya engel teşkil edecek sağlık sorunu bulunmamak, kurum tarafından belirlenen yaş aralığında bulunmak, işe alım sürecinde yaptırılacak olan güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak ve erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak (askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak veya muaf tutulmak.

BAŞVURU YÖNTEMİ

Sizlere Türkiye İş Kurumu üzerinden 60 KPSS puan şartıyla yada KPSS şartsız yayımlanan belediye personeli alım ilanlarına dair kadro bilgilerini aktardık. Bu kadrolar için başvuruda bulunacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar.

Adaylar başvurularını ister elektronik olarak isterlerse de İŞKUR Müdürlükleri aracılığıyla yapabilecekler.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Yayımlanan ilanlara ulaşmak isteyen adaylar aşağıda yer alan bağlantıya tıklayacaklar, daha sonra açılan sayfa üzerinde iş yeri türü yazan yeri kamu olarak işaretleyip ara butonuna basacaklar. 

İŞKUR İş İlanları Sayfası için TIKLAYINIZ

Kamu Grubu Personel Alım İlanlarından anında haberdar olmak için;

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir