Personel Alımı

İdari Memur ve Uzman Yardımcısı Alımı İçin İlan Yayımlandı

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İMMİB) KPSS puan sıralaması ile 22 personel alımı yapacağını duyurdu. 12 İdari Memur ve 10 Uzman Yardımcısı alımı yapacağını duyuran kurum alımların lisans ve önlisans düzeyinden olacağını duyurdu.

İMMİB tarafından açıklanan diğer başvuru şartlarını sizlere aşağıda aktarıyoruz. 

İDARİ MEMUR VE UZMAN YARDIMCI BAŞVURU KOŞULLARI

İstanbul Maden ve Metaller İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği (İMMİB) bünyesine gerçekleştirilecek olan personel alımları için belirlenen eğitim, KPSS ve diğer koşulları şöyle,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak. 18 yaşını bitirmiş olmak, 01/01/2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Uzman Yardımcısı ile İdari Memur görevini devamlı yapmasına engel her hangi bir özrü bulunmamak;  Uzman Yardımcılığı kadrosu için, İngilizce YDS’den en az 70 almış olmak, KPSS ilgili puan türünden en az 70 almış olmak. 

BAŞVURULAR KURUMA YAPILACAK

İlana başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını aşağıda yer alan başvuru evrakları ile birlikte 1 Şubat tarihine kadar yapacaklardır. Kurum başvuruların şahsen veya posta yoluyla yapılabileceğini duyurdu. 

Başvuru Evrakları;

Genel Sekreterliğimiz web sitesinden (www.immib.org.tr) temin edilecek İş Talep Formu, T.C. kimlik numarası yazılı beyanı, (Nüfus Cüzdan fotokopisi üzerine “doğruluğunu beyan ederim” ibaresinin yazılarak imzalanması) İki adet vesikalık fotoğraf, Öğrenim diploması veya Mezuniyet belgesinin fotokopisi, KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Uzman Yardımcısı kadrosuna başvuran adaylar için Yabancı Dil Sınavından asgari puanı aldığını gösterir belgesi, Güncel Özgeçmiş (CV) Adli Sicil Belgesi Askerlik Durum Belgesi (Erkek Adaylar İçin)

İlana ulaşmak için; Kurumun web sayfasını ziyaret edebilirsiniz. (http://www.immib.org.tr/tr/duyuru-haberler-personel-alimi-hk.html)

Kamu İlanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanları.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir