Personel Alımı

İlkokul Öğretmenleri Sosyal Sağlık Yardım Sandığı Personel Alım İlanı Yayımladı

Gün içerisinde kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarından bir tanesi ise İlkokul Öğretmenleri Sosyal Sağlık Yardım Sandığı (İLKSAN) tarafından yayımlanan ilan oldu. En az 75 KPSS puan şartıyla personel alımı yapacağını ilan eden kurum alımlara hangi adayların başvuruda bulunabileceğine ilişkin şu bilgileri verdi. 

İLKSAN PERSONEL ALIM İLANI

İLKSAN tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylardan sağlamaları istenilen koşullar; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesi (A) bendinin 1, 4 ve 5 inci alt bentlerindeki şartları taşımak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak, Daha önce kamu veya özel sektör tarafından yüz kızartıcı fiilleri nedeniyle disiplin cezası almamış, İş Kanununun da sayılan haller nedeniyle işten çıkarma cezası ile tecziye edilmemiş olmak, Askerlik ile ilişiği bulunmamak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

İlkokul Öğretmenleri Sosyal Sağlık Yardım Sandığı (İLKSAN) tarafından yapılan personel alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar; başvuru işlemlerini 15 Şubat tarihine kadar yapabilecekler. Bu süre zarfı içinde adaylar başvurularını Başvuru Formu ve ilan metninde yer alan evraklar ile birlikte şahsen veya posta yoluyla yapacaklar.

Başvuru Evrakları: KPSS Sınav Sonuç Belgesi, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Özgeçmişi, Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı ya da Başvuru Sırasında Kurumca Onaylanacak Örneği (Posta ile gönderimlerde mülakat esnasında kuruma onaylatılabilir.) Askerlik Durum Belgesi (Muaf olanlar bakımından muafiyet belgesi), Adli Sicil Belgesi, İş Talep Formu.

Başvuru Adresi: Demirkapı Sokak No: 24 06340 Demirlibahçe-Mamak/ANKARA

İlan metni için TIKLAYINIZ

Personel ilanlarından anında haberdar olmak için bizleri takip edin. 

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

İnstagram Sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir