Personel Alımı

İtfaiye Eri Alımı İçin Yeni İlan Yayımlandı

Kaçkar İtfaiye Mezbahane ve Katı Atık Birliği kadın ve erkek adaylardan İtfaiye Eri alımı için ilan yayımladı. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa göre ve Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümleri esasınca yapılacak olan alımlara dair kadro detayları şöyle. 

KADRO DETAYLARI

Söz konusu alım ilanına başvuruda bulunacak adaylar için yayımlanan kılavuzda kurumun toplam 3 personel alımı yapacağı bildirildi. İlana göre kurum Acil yardım ve Afet Yönetimi lisans bölümünden mezun adaylar arsından 1 İtfaiye Eri, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, İtfaiyecilik ve Sivil Savunma, Sivil Savunma ve İtfaiyecilik önlisans programlarının birinden mezun olan adaylar arasından da 2 itfaiye eri alımı yapacak.

Alımlara 70 KPSS puanına sahip olan adaylar başvuru yapabilecek. İlanda ayrıca adaylardan C sınıfı sürücü belgesi şartı aranıyor. 

BAŞVURU KOŞULLARI

İlan edilen kadrolar için belirlenen başvuru koşulları şu şekilde,

Genel Başvuru Şartları; Türk vatandaşı olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak.

Özel Başvuru Şartları; Asgari KPSS puan şartını sağlamak, Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak ve boyun 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu arasında (+,-) 10 kilogramdan fazla fark olmaması ve sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak. 

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK

İlana başvurular 10 Ocak 2019 ile 21 Ocak 2019 tarihleri arasında Kurumun Hizmet binasında itfaiye müdürlüğü ( Karadeniz Sahil Yolu Ardeşen/ RİZE) adresine şahsen yapacaklar. 

Personel alım ilanlarından sürekli haberdar olmak için bizleri takip edin.

Andorid uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook Sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir